Poszukiwany 60-letni mężczyzna wypłynął kajakiem w sześcioosobowej grupie z portu w Kątach Rybackich. Na wysokości tzw. zielonej pławy grupa straciła kontakt z kajakarzem i wezwała pomoc.
W poszukiwaniach 60-latkach biorą udział strażacy i ratownicy Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.
AKTUALIZACJA Z 19.30: Mężczyzna się odnalazł, dopłynął samodzielnie do przystani przy ulicy Panieńskiej.
ŁN

Napisz komentarz
Komentarze