Do zdarzenia doszło około godziny 23.00 w okolicy Kamionka Wielkiego. Na miejsce wypadku przyjechali strażacy z Elbląga i Tolkmicka, policjanci oraz ratownicy medyczni.

Jak przekazał w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 35-letni mężczyzna jadąc pojazdem marki opel z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo.
"35-letni kierowca był nieprzytomny, z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala" - dodał w rozmowie z nami Jakub Sawicki.


Łukasz Nosarzewski

![Start postraszył mistrzynie [GALERIA ZDJĘĆ] Start postraszył mistrzynie [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-start-postraszyl-mistrzynie-galeria-zdjec-1769964856.jpg)










Napisz komentarz
Komentarze