Patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego potwierdzili tę sytuację jak również to, że rowerzysta miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Na szczęście obyło się bez obrażeń. 35-letni rowerzysta został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

Patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego potwierdzili tę sytuację jak również to, że rowerzysta miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Na szczęście obyło się bez obrażeń. 35-letni rowerzysta został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.
Przejdź do kategorii
Komunikaty Rabaty Express Elbląg Poleca Klub Przyjaciół Elbląga Retro tv 20 lat temu Elbląg na dużym ekranie Na sygnale Tym żyje internet Moto Express Pieniądze elblążan Teraz w Elblągu Polityka Inwestycje Elbląski Facebook Elbląski Instagram SPORT Teraz w regionie Polska i Świat Produkcja Audycje KULTURA PODCAST DLA FIRM - reklama lokalna Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Napisz komentarz
Komentarze