Jak przekazał w rozmowie z nami nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu w budynku jednorodzinnym przebywała żona z mężem - "kobieta zdołała uciec, zwęglone ciało mężczyzny zostało znalezione w budynku" - mówi nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
Ciało mężczyzny decyzją prokuratury zostało skierowane na sekcję zwłok. Na miejscu pracują służby, które wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego pożaru.
W akcji gaśniczej brali udział strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu oraz strażacy z Pasłęka i jednostki OSP Jelonki, św. Gaj i Rychliki.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Portalu Pożarniczego WM - 998
Łukasz Nosarzewski

![Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO] Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-drony-nad-elblagiem-syreny-i-akcja-sluzb-wideo-1777378245.png)









Napisz komentarz
Komentarze