- II edycja Splash Bike Challenge z Grupa Wodna. 🚴♀ To zawody dla miłośników dwóch kółek, którzy nie boją się wody i wyzwań. 💧 Start w sobotę o godz. 11:00 na Przystań Grupa Wodna Elbląg,
- Ptasi Piknik na Mierzei Wiślanej. 🦅 Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach od godz. 9:00 do 16:00 będzie można odkryć tajemnice tych zwierząt razem z Nadleśnictwo Elbląg, Lasy Państwowe. 🌳 Wielką jesienną migrację ptaków z ornitologami będzie można oglądać przy dawnej leśniczówce Krynica Morska.
- Noc Bibliotek 2022. 📚 To się musi powieść! Takie jest hasło tegorocznej edycji akcji. Biblioteka Elbląska zaprasza zarówno tych najmłodszych, jak i najstarszych elblążan do wspólnej zabawy. Atrakcje takie jak: zajęcia dla miłośników anime, cosplaya i mangi, warsztaty florystyczne czy kino z filmami krótkometrażowymi będzie serwowała w sobotę w godz. od 16:00 do 22:00.
- Stowarzyszenie Kulturalne Co jest? zaprasza zaś na kolejny koncert. 🎼 W sobotę o godz. 20:00 w Bibliotece Elbląskiej wystąpi Henry No Hurry. 🎸
- a w poniedziałek na dobry początek tygodnia spotkanie autorskie z wybitnym dziennikarzem Witoldem Szabłowskim. 🎤 Biblioteka Elbląska na „Reporter od kuchni” zaprasza o godz. 18:00 do sali „U św. Ducha”. 📖


![Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg śpiewał z Dawidem Kwiatkowskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-spiewal-z-dawidem-kwiatkowskim-galeria-zdjec-1777794546.png)
![Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ] Elbląg w biało-czerwonych barwach. Tak mieszkańcy uczcili Dzień Flagi [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-elblag-w-bialo-czerwonych-barwach-tak-mieszkancy-uczcili-dzien-flagi-galeria-zdjec-1777794947.png)







Napisz komentarz
Komentarze