275 zadłużonych mieszkań w Elblągu. Rekordzista zadłużył mieszkanie na ponad 220 tysięcy złotych!

  • 21.03.2019, 11:49
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
275 zadłużonych mieszkań w Elblągu. Rekordzista zadłużył mieszkanie na ponad 220 tysięcy złotych! fot. SM w Elblągu/Ilustracja do tekstu
Najbardziej zadłużone mieszkanie w Elblągu znajduje się pod adresem : Ogrodowa 22/A, mieszkanie jest zadłużone na kwotę ponad 226 tysięcy złotych.

 

Najwięcej zadłużonych mieszkań znajduje się przy ulicy Mickiewicza, bo aż 12, drugie miejsce pod tym względem zajmuje ulica Czerniakowska (11 zadłużonych mieszkań), 10 zadłużonych mieszkań znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej, po 8 na ulicach: Królewieckiej, Malborskiej, Narciarskiej oraz Robotniczej.

Najbardziej zadłużone mieszkanie znajduje się przy ulicy Ogrodowej, mieszkanie zadłużone jest na ponad 226 tysięcy złotych, na ponad 200 tysięcy złotych zostało zadłużone mieszkanie przy ulicy Witkiewicza 4.

Pełna lista zadłużonych mieszkań poniżej.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

karo
karo 05.03.2021, 14:00
kto dopuścił do takiego stanu? Kto jest administratorem ? co za bezgłowiec. zabrać po niepłaceniu 3 czynszów natychmiast, od razu każdy by płacił. co za głupota samorządu, że na taki syf pozwala. Niech spłacą i rozliczą się, a nie dajecie mieszkania patologi. za karę powinni spłacić swoje zadłużenia, i wygnać ich na wynajm. my was wybieramy i się domagamy.
098
098 04.03.2020, 08:01
He sasiad nie placi to i ja nie bede. A tak w szczegole dlaczego doprowadzono do takiego zadluzenia? Ktos za to powinien beknac, co nie macie narzedzi do sciagniecia dlugu? ??
monika
monika 22.03.2019, 14:25
anty,,,pis po i anty ty analfabeto ortograficzna,,,,
AW
AW 21.03.2019, 21:38
może, jeśli krytyka to konstruktywna? Wiem, że wielu ludzi wykorzystuje profity z naszych podatków, aleee gdybym zarabiała najnizszą krajową i miala płacić czynsz w wysokości ponad 700 zl + media i przeżyć jeszcze cały miesiąc to nie mam pewności, że nie zrobiłbym podobnie i nie z wyboru, lecz z przymusu...bo co wykupując mieszkanie na tzw. własność co jest warte 750 zl miesięcznie???? Skala przy elbląskich zarobkach nie ma żadnego odniesienia!!!
Marta
Marta 13.01.2020, 15:28
To samo, ale napisz po polsku.
Adamm
Adamm 21.03.2019, 22:52
To weź się za robotę chłopie i wybierz przy urnie partie, która zniesie niewolnicze stawka ZUS. Wtedy zarobisz na życie.
AW
AW 21.03.2019, 18:29
Zadłużenie zadłużeniem alee... wskazując konkretny adres pod, którym zamieszkuje właściciel długu zakrawa o złamanie przepisów o RODO... dzięki ujawnieniu danych może zarobi na spłatę dlugu...
olo
olo 05.03.2021, 14:03
a niepłacenie czynszu to normalka? człowiek nie płaci , a ktoś kto dostanie po nim chatę będzie musiał spłacić jego długi, to jest chore. ten kto nie płaci powinien publicznie być wyrzucony na ulicę , mało tego powinien wyremontować mieszkanie po swojej osobie i spłacić wszystkie zadłużenie. takie prawo powinno być.
Ab
Ab 03.03.2020, 15:11
Tyle, że sam adres nie jest daną osobową. Rodo pasjonaci ;)
Gosc123
Gosc123 21.03.2019, 17:02
Zapytajcie ile pobierają dodatków mieszkaniowych! Gmina Gronowo Elbląskie to wyspecjalizowany ośrodek w "załatwianiu" księciom i księżniczkom, którzy pracy się brzydzą lekkiego i przyjemnego zycia, za pieniadze podatników.
Anty PiS i PO
Anty PiS i PO 21.03.2019, 15:46
500+jeszcze im sie należy.Polska polityka tylko pogłębia Polska PATOLOGIE!!!Najlepiej otepiac Narud 500+,a dzieci oddac księży,Rydzykowi przelew zrobic na konto,Macierewiczlowi i Kaczynskiemu oddać nastolatkow do"doradzania"
Eliza
Eliza 21.03.2019, 13:08
No nie mozna narzekac , ze pracy brak! Patola i tyle.

Pozostałe