Elbląg: Pijana matka opiekowała się dzieckiem

  • 13.03.2019, 10:33
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elbląg: Pijana matka opiekowała się dzieckiem fot. pixabay
Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki, która mając blisko 3 promile alkoholu opiekowała się 8-letnią dziewczynką. Funkcjonariusze zastali kobietę i dziecko w jednej z elbląskich restauracji. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny oraz pracownicy opieki społecznej.

 

Policyjna interwencja miała miejsce wczoraj, około godziny 19.00, przy ulicy Brzozowej w Elblągu. Rozpoczęła się wraz ze zgłoszeniem o kompletnie pijanej kobiecie, która miała opiekować się swoim dzieckiem w jednej z restauracji. Informacje się potwierdziły.

Badanie na obecność alkoholu wykazało u 29-latki - 2,7 promila w organizmie. 8-letnia dziewczynka trafiła pod opiekę rodziny. 

Teraz o sytuacji dziecka zostanie poinformowany sąd rodzinny, celem wglądu w sytuację opiekuńczo-wychowawczą dziewczynki, a także pracownicy opieki społecznej. Sytuacji rodzinnej będą przyglądać się także dzielnicowi. 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

monika
monika 14.03.2019, 10:51
bo w latach 80 i 90 państwo nie dostrzegało krzywdy dzieci podczas chlania, podobnie było z biciem dzieci,,,,,,,biła matka bił ojciec nauczyciel ksiądz milicjant póżniej policjant,,,itd, wszechobecna patola w polskiej rzeczywistości,,,,,
mm263
mm263 14.03.2019, 09:26
A ciekawe,czy takie same działania były podjęte w stosunku do żony pana Kalisza?Czy może mamy prawo stosowane wybiórczo?
Ccccć
Ccccć 13.03.2019, 20:15
Bo Ci co to zgłosili to abstynenci na maxa kiedyś sami zachliwali mordy przy dzieciach i w *** mieli a teraz wielką arystokracja idealni
Lata 80 90 rodzice pili na imprezach dzieci w pokoju obok i dobrze było a teraz wielkie inteligentne państwo się porobili żenada
Elblążanin
Elblążanin 13.03.2019, 19:28
Wow. Zabrać jej dziecko do muzułmańskiej rodziny homoseksualnych imigrantów- np. z Gdańska. Będzie miało na pewno lepiej.

Pozostałe