Tor przeszkód na Dolince [Zobacz film]

  • 23.09.2021, 14:27 (aktualizacja 23.09.2021, 14:32)
  • www.expresselblag.pl
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od piątku do niedzieli w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka dostępna będzie wyjątkowa atrakcja, która szczególnie ucieszy wszystkie dzieci. Na dwóch basenach, sportowym i do nauki pływania, czekać będą dmuchane tory przeszkód.

Trzy dniowe aktywności związane z torem przeszkód na wodzie rozpoczną się w piątek. Wtedy to, o godz. 18, wystartuje specjalna impreza dla rodzin z dziećmi, której częścią będzie możliwość przetestowania dmuchanego placu zabaw. Oprócz tego zostaną przygotowane ciekawe zabawy w wodzie. Ci, którzy zdecydują się wziąć w nich udział – otrzymają słodką nagrodę. Jest to więc znakomita okazja, aby w naszym mieście skorzystać z tej popularnej w całej Polce atrakcji.

Duży dmuchany tor będzie unosił się na tafli basenu sportowego, na którym zajmie 3 tory pływackie. Pozostałe będą dostępne dla klientów. Natomiast w basenie do nauki pływania znajdzie się jego mniejsza wersja. 

Piątkowa impreza w CRW Dolinka potrwa 3 godziny. Od tego momentu dmuchany tor przeszkód będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli go pokonać. Z toru przeszkód będzie można skorzystać także przez całą sobotę, od 6 do 22, oraz w niedzielę, od 6 do 20. Co ważne, bilet wstępu zarówno na piątkową imprezę inauguracyjną, jak i przez cały weekend, będzie w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni zabawy w wodzie.

Źródło: MOSiR

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe