Właściciel tego audi nie posłuchał Straży Miejskiej

  • 13.09.2021, 15:10
  • www.expresselblag.pl
Właściciel tego audi nie posłuchał Straży Miejskiej fot. SM w Elblągu
Rozpoznanie czy samochód jest wrakiem jest dość proste. Następnie należy ustalić status drogi, na której wrak się znajduje.

 

W kolejnym kroku strażnicy ustalają dane właściciela/posiadacza auta, kontaktują się z nim i informują o obowiązku przywrócenia pojazdu do stanu używalności. Właściciel pojazdu dostaje siedem dni na zajęcie się problemem.

Straż miejska wydaje dyspozycje usuwania pojazdów pozostawionych na drogach publicznych, w strefach zamieszkania i strefach ruchu. W momencie, gdy nie można tego zrobić, strażnik zajmujący się sprawą informuje podmiot zarządzający miejscem postoju takiego pojazdu o możliwych działaniach zmierzających do jego usunięcia.

Właściciel tego audi, prawidłowo powiadomiony nie usunął, ani nie doprowadził swojego pojazdu do odpowiedniego stanu, dlatego został on odholowany przez strażników.

Źródło: Straż Miejska 

www.expresselblag.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.09.2021, 15:13
A może SM niech zajmie się niebieskim Renault na Legionów 30-32, stoi w miejscu nie wyznaczonym, czasami ciężko zaparkować czy przejechać. Problem każdym służbom znany a właściciel ma to gdzieś.

Pozostałe