Bezpłatny wyjazd dla kibiców na finał WPP w Ostródzie

  • 22.06.2021, 09:59 (aktualizacja 22.06.2021, 10:06)
  • www.expresselblag.pl
Bezpłatny wyjazd dla kibiców na finał WPP w Ostródzie fot. nadesłane
Podobnie jak w poprzednich latach, nasz klub organizuje bezpłatny wyjazd autokarowy dla wszystkich sympatyków Concordii na mecz finału Wojewódzkiego Pucharu Polski w Ostródzie. Spotkanie, w którym pomarańczowo-czarni zmierzą się z Olimpią Olsztynek rozpocznie się w najbliższą sobotę (26 czerwca) o godz. 17:00. Zbiórka chętnych na wyjazd o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Krakusa.

Dla Concordii będzie to trzeci w historii klubu finał Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po raz pierwszy Słonikom udało się dojść do wielkiego finału w 2017 roku, gdy w Biskupcu niestety ulegliśmy Sokołowi Ostróda 1:3. Dwa lata temu, w 2019 roku pomarańczowo-czarni sięgnęli po to trofeum pokonując w Nowym Mieście Lubawskim Znicz Biała Piska 5:2. Teraz elblążanie staną przed okazją zdobycia drugiego pucharu, który oznaczałby dla nich szansę gry na centralnym szczeblu Pucharu Polski, być może z drużyną z Ekstraklasy.

W każdym z dwóch poprzednich finałów MMKS Concordia organizował wyjazd dla swoich kibiców. Tak będzie i teraz. Na sobotni mecz, który rozpocznie się o godz. 17 w Ostródzie naszych sympatyków dowiozą autokary. Zarówno sam przejazd w obie strony, jak i wstęp na mecz dla osób z nami jadących są bezpłatne.

Zbiórka osób chętnych na wyjazd w sobotę o godz. 15 na stadionie przy ul. Krakusa (wejście od strony ul. Brzeskiej). Nie są prowadzone wcześniejsze zapisy, stąd prosimy o punktualność.

 

informacja nadesłana przez organizatora

 

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

korso
korso 23.06.2021, 05:08
Emini S&P Trading Secret method is the best! And love I love it. Google Emini S&P Trading Secret to learn more if you want to earn money by trading.

Pozostałe