Rekordzista z Elbląga został zatrzymany na Modrzewinie

  • 02.04.2021, 13:00
  • www.expresselblag.pl
Rekordzista z Elbląga został zatrzymany na Modrzewinie
Tylko wczoraj policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali aż 21 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalne prędkości. Czterech z nich straciło prawa jazdy. W terenie zabudowanym przekroczyli prędkości dwukrotnie. Dodatkowo zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków śmiertelnych.

 

Kontrole prędkości miały miejsce na terenie Elbląga i drogach podmiejskich. Rekordzista z Elbląga został zatrzymany przy al. Jana Pawła II. 21-latek jechał oplem zafirą z prędkością 102 km/h. Ta ulica jest objęta szczególnym nadzorem policjantów.

Dostajemy sygnały, że zarówno kierowcy samochodów, jak i jednośladów łamią tam przepisy. Kontrole będą jeszcze częstsze. Niechlubnym rekordzistą za miastem została kobieta. Policjanci zmierzyli prędkość fordowi mondeo, którym kierowała 35-latka i okazało się, że jechała 106 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki.

W czwartek (01.04.2021) w sumie aż 21 kierowców przekroczyło dopuszczalną prędkość. Czterech z nich straciło prawa jazdy za dwukrotne przekroczenie jej w terenie zabudowanym.

Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. Za lekceważenie bezpieczeństwa będą surowe mandaty karne.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dociekliwy
Dociekliwy 02.04.2021, 23:48
A ci rowerzyści o ile przekroczyli prędkość?
Nat
Nat 02.04.2021, 15:54
Proponuje kontrole na parkingu przy modrzewinie. Syf jaki zostawiają tam kierowcy jest nie do opisania...
popis
popis 03.04.2021, 16:30
Tam powinien być monitoring miejski..

Pozostałe