Chodził po dachu… auta

  • 01.04.2021, 14:45
  • www.expresselblag.pl
Chodził po dachu… auta
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów operacyjnych „wydziału mienia”. Powód: jeden z nich… chodził po dachu. Problem był jednak w tym, że nie było pełni a mężczyzna nie był lunatykiem. Gdy pierwszy z nich wchodził na dach zaparkowanego samochodu, drugi z mężczyzn w tym czasie kopał w karoserię. Nie zwracał przy tym uwagi na to, że swoim działaniem znacznie utrudnia mu wchodzenie.

 

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani niedługo po zdarzeniu. A doszło do niego w niedzielę około godziny 23.00.  Obaj usłyszeli już zarzuty uszkodzenia pojazdu a dokładnie zaparkowanego przy ul. Kochanowskiego fiata 500.

Warto przy tym zaznaczyć, że uszkodzenia spowodowane przez mężczyzn wyceniono na kwotę 10 tysięcy złotych. 30 i 28-latek zostali zatrzymani przez policjantów operacyjnych Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Obaj mieli być pod wpływem alkoholu i być może to właśnie zachęciło ich do tego, by wejść na dach samochodu. Za swój nie lada wyczyn poniosą teraz konsekwencje. Kodeks Karny za zniszczenie mienia przewiduje bowiem karę do 5 lat pozbawienia wolności. Obaj sprawcy nie byli wcześniej notowani.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe