Ponad 4 miliony zł w mniej niż 40 minut. Dokonała tego firma z Gronowa Górnego!

  • 17.11.2020, 13:46
  • www.expresselblag.pl
Ponad 4 miliony zł w mniej niż 40 minut. Dokonała tego firma z Gronowa Górnego! fot. kombinatkonopny.pl/Ilustracja do tekstu
Dotychczasowy rekord crowdfundingu w Polsce należał do Wisły Kraków, która na zebranie 4 milionów złotych potrzebowała "aż" 24 godzin, firma z Gronowa Górnego zebrała ponad 4 miliony zł w miej niż 40 minut.

 

-"Emisja akcji Kombinatu Konopnego z całą pewnością przejdzie do historii rozwoju polskiego rynku inwestycyjnego - i o to chodziło. Dzięki wam zwrócimy uwagę "opinii publicznej" i mediów "głównego nurtu", że konopie to nie żaden margines, czy nisza. Konopie to przyszłość. Nasza wspólna! "

- poinformował Kombinat Konopny.

Przy takim tempie zbiórki i nienadążających serwerach na naszym rachunku pojawiło się nieco więcej, niż założone 4,20 miliona złotych. Dzisiaj postaramy się podjąć decyzję, jak to rozwiązać w sposób najbardziej bezbolesny dla akcjonariuszy, najlepszy dla Spółki i akceptowalny dla Komisji Nadzoru Finansowego 

- dodaje firma z Gronowa Górnego.

Podstawę firmy z Gronowa Górnego stanowi Maciej Kowalski, który jako pierwszy w Polsce prywatny przedsiębiorca uzyskał zezwolenie na skup konopi włóknistych i ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia pracy z konopiami. 

Red.

 

www.expresselblag.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Slawa
Slawa 24.11.2020, 18:04
Brzuch mnie boli od smiechu.Było tam takich dwoje cudownych ludzi .....mądrych ,wspaniałych ,cudownych.....i poszedł M.K.po rozum do głowy i pozbył się tych chwastów.Gratulacje.
Turbo
Turbo 17.11.2020, 20:51
Czy to ma oznaczać że konapie różnego rodzaju oraz z różną zawartością thc Mogą być dostępne ?
Jaro
Jaro 17.11.2020, 22:25
Aktualnie w Polsce susz nie może zawierać więcej niż 0.2% THC. To się najprawdopodobniej szybko nie zmieni.
Konopie, które zawierają dużo THC to konopie indyjskie - ich kwiaty potocznie zwane marihuaną.
Konopie, których przetwórstwem zajmuję się Kombinat Konopny jak i każde legalnie działające przetwórstwo w Polsce to konopie siewne - ich kwiaty potocznie nazywane suszem CBD bądź suszem CBDA.
Większe dawki THC jeśli się nie mylę są dozwolone w Polsce ale tylko na receptę.
23 Listopada posłowie paru partii spotykają się chyba na jakimś spotkaniu i będą dyskutować na ten temat - nie cały rząd, ale jakaś komisja jeśli dobrze mówię.
Turbo
Turbo 18.11.2020, 16:58
Dzięki za rozjaśnienie całej sytuacji, lecz PIS znając życie za szybko nie przepuści takiej ustawy. Z perspektywy czasu już nie raz było to rozpatrywane i ani razu nie przyjęte. PIS nie wie jaki może z tego być dobry zarobek.
rastafarianin
rastafarianin 17.11.2020, 16:54
kilkanaście lat doświadczenia pracy z konopiami. ,hahahahah gdzie ???? w piwnicach ???
mkjj
mkjj 17.11.2020, 16:51
chyba byli niezle naćpani albo trzeba jeszcze raz sprawdzić
Cześ
Cześ 17.11.2020, 16:31
4,20 miliona złotych to nie może być przypadek. :D
Powodzenia na dalszej ścieżce rozwoju!

Pozostałe