Śmiertelny wypadek przy cmentarzu. 18-latka zginęła na miejscu

  • 31.10.2020, 05:48 (aktualizacja 31.10.2020, 07:32)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmiertelny wypadek przy cmentarzu. 18-latka zginęła na miejscu fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 31 października około godziny 4.00 na ulicy Łęczyckiej w Elblągu, na łuku drogi (na wysokości cmentarza Dębica) doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego.

 

Osobową hondą podróżowały 4 osoby, dwóch mężczyzn (w tym kierowca) oraz dwie kobiety. 18-latek kierujący hondą jadąc ulicą Łęczycką w kierunku centrum miasta na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego samochód wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. 

W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu, druga 18-latka została przetransportowana do szpitala.

18-letni kierowca został zatrzymany i trafił do aresztu, był trzeźwy.

Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku, na miejscu pracuje również prokurator.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Julka
Julka 02.11.2020, 22:16
to strasznei smutne ze odeszła tak młoda dziewczyna czy ktos wie z której czesci Ebląga była ?
Kolega
Kolega 02.11.2020, 17:57
Proszę, powstrzymajcie się od obelg kierowanych w kogokolwiek. Jakby chodziło o wasze dziecko, czy rodzinę to nie chcielibyście czytać takich komentarzy. Podzielcie się słowami wsparcia, te w przeciwieństwie do obelg mogą pomóc.
--
-- 02.11.2020, 14:13
Tak z Elbląga. Chodziła do klasy maturalnej 2 LO w Elblągu.
izu
izu 02.11.2020, 13:46
dziewczyna która zginęła z byla Elbląga ? ;(
xcuś
xcuś 02.11.2020, 14:00
podobno była uczennicą 2 LO
Ł
Ł 02.11.2020, 12:00
Ludzie na miejscu tego chlopaka mógłby być każdy inny i tyle. Każdy znawca juz zwala wine na niego a nikt tak naprawde nie wie co tam się stalo, moze cos im wybieglo albo samochod zawiódł nie wiadomo. Wyrazy współczucia dla rodziny tej dziewczyny i oby chlopak kiedys się pozbieral psychicznie po tym bo napewno nie jest mu z tym łatwo
...
... 02.11.2020, 01:06
Rozumiem że każdemu jest tu szkoda dziewczyny była młoda i wspaniała zreszta jaka by nie była nie zasługiwała na śmierć, ale proszę was nie najeżdżajcie na chłopaka nie wiecie jaki był dokładnie powód wypadku a już macie tak wiele do powiedzenia on też jest młody nie macie pojęcia jakie to przeżycie i co on teraz czuje. Najwieksza karą jest sumienie.
ja
ja 01.11.2020, 22:55
prawo jazdy od 25 roku życia !!!!!!!!!!
xD
xD 02.11.2020, 10:49
xD
Nika
Nika 01.11.2020, 19:14
SZCZEGÓLNE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY ZMARLEJ. WSPÓŁCZUCIA również dla pozostalych rodzin. Boże niech juz to się skończy. Każdy rodzic takiego kierowcy bronil by swojego dziecka. Każdy kto straciłby dziecko, winiłby kierowce. SKOŃCZCIE TE GŁUPOTY. Wszystkie rodziny przeżywają piekło i tragiczny czas. Skończcie te komentarze i pozwólcie im przezyc ten czas w spokoju.
iza
iza 01.11.2020, 15:52
Wyrazy współczucia dla Rodziców. Śmierć dziecka jest bardzo strasznym i traumatycznym przeżyciem…zwłaszcza śmierć nagła.
---
--- 01.11.2020, 15:40
Była uczennicą II LO
Kornelia
Kornelia 01.11.2020, 13:37
Z której częci Elbląga ta dziewczyna :( ?
jala
jala 01.11.2020, 10:28
Wszyscy którzy chwalą się co on nie potrafi za kółkiem do tego
jeszcze zaimponowanie,co ja nie mogę zawsze tak będą kończyć ja takich ludzi nie żałuję i nie ma co wypisywać że to
od wszystkiego jest Policja policja nie będzie każdego wariata
pilnować czy on poprawnie jedzie czy nie od takiej jazdy każdy
ma własny rozsądek i każdy powinien sam ocenić własne
zachowanie a to że ktoś zginął to widocznie stwórca stwierdził
że nie dane jest mu żyć!!
Jaki Stwórca?
Jaki Stwórca? 01.11.2020, 17:46
Ale ty jesteś debilem...
policjo do roboty
policjo do roboty 01.11.2020, 10:00
A może to ten co na rondzie urządza pisk opon przed północą
Pan z BMW
Pan z BMW 01.11.2020, 14:11
Spokojnie, to nie ja.
Coffey
Coffey 01.11.2020, 03:06
Czytam te komentarze i tak naprawdę się zastanawiam kto na kogo zrzuca...
Spójrzmy na to z innej strony... Godzina 4:00, 31.10... Temperatura na poziomie 5-7 stopni, prawdopodobnie mokra nawierzchnia, do tego możliwe ograniczona widoczność... Nie wiem jaką miał młody kierowca prędkość ale jeśli wyrzuciło go z zakrętu to są dwie możliwości
a): Nie dostosował prędkości do warunków na jezdni
b): chciał się popisać więc jechał szybko
Oba rozwiązania prowadzą do jednego: Kierowca miał za dużą prędkość... Przy 50 km/h (gdzie swoją drogą tamten odcinek drogi ma ograniczenie takie) jest odpowiednią prędkością by samochód utrzymał się na drodze... Gdyby był mróz (podkreślam słowo mróz czyli temperatura w ciągu nocy osiąga od 1 stopnia do temperatur minusowych), to jest możliwość, że przy 50km/h samochód wyrzuci z zakrętu...
Najeżdżanie na kierowcę w naszym przypadku nie ma sensu - od tego jest policja i prokuratura...
Dla innych ludzi którzy bronią kierowcę... Jeśli jedziecie sami... Możecie sobie szaleć, dopóki dopóty nie narażacie innych kierowców i ich pasażerów na niebezpieczeństwo...
Rozsądek
Rozsądek 31.10.2020, 23:39
Śmiać mi się chce jak czytam te wszystkie komentarze nagle broniące tego młodego kierowce wielokrotnie osobiscie widzialem ten samochód jak ściga się na modrzewinie może czas żeby zamiast samochodów to młodym kierowcom rozum kupować oczywiscie nie wszystkim ale znaczącej większości młody wielokrotnie był karany i nic się nie nauczył oczywiście cenę za to zapłaciła inna osoba i jej rodzina a nie on sam a teraz nagle obrońcy się znaleźli że droga zła że warunki złe a gdzie jest rozum bo oranzada ma wiecej gwarancji niż on miał prawo jazdy. Wielki ból i strata dla rodziców dziewczyny a w tej sytuacji jechał za szybko świadomie bo nikt mu gazu nie dodawał więc świadomie naraził pasażerów na niebezpieczenstwo powinien otrzymać najwyższy wymiar kary bo ostrzezeniami dla niego to były mandaty a teraz czas wziąć na garba co sie zrobiło. Recydywa i głupota na znowu pokazuje że na drodze nie ma miejsca na brawure. Znajac życie rodzice wyciągnął go z pierdla bo przecież on taki wspaniały chłopak. Oczywiście jestem za tym żeby nie bylo drzew przy drodze ale i tak znajdą się tacy co się pozabijaja. Policja powinna skupić się na eliminacji z ruchu niebezpiecznych mlodych kierowców a my jako spoleczenstwo mamy obowiazek również reagować i zgłaszać zarejestrowane wykroczenia ktore założą kaganiec na niebezpiecznych kierowców. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej dziewczyny.
MYŚL CZŁOWIEKU
MYŚL CZŁOWIEKU 01.11.2020, 02:04
Co Ty pieprzysz za głupoty, siadles na młodych kierowców jak wilk na owce. Gadanie o młodych, a może zacznij pisać o "doświadczonych kierowcach, którzy mają prawo jazdy od kilkunastu-kilkudziesięciu lat i tworzą większe zagrożenie na drogach niż sama zła aura pogody. Widziałeś parę razy auto na modrzewinie, a bo to jedna Honda jeździ po mieście o tym samym kolorze, gratuluję braku mózgu. :)
Bez pozdrowień.
jala
jala 01.11.2020, 10:32
Nikt na młodych nie wsiada tylko tyle się mówi że
zdrowy rozsądek obejmuje każdego bez względu
na wiek!!!!
Police
Police 31.10.2020, 23:48
Oczywiście można się zająć wariatami tylko kierowcy przestańcie ostrzegac światłami bo właśnie dzięki wam jeden wariat z drugim uniknie kary a zwykły Kowalski co się zagapi wpadnie na radar więc za takie tragedie możecie się wszyscy winić jeśli ostrzegacie kogoś o tym że Policja stoi i suszy. Współczuję rodzinie zmarłej dziewczyny
!!!
!!! 31.10.2020, 22:30
Nie rozumiem skąd w ludziach tyle nienawiści. Chłopak jest młody, dla niego to ogromne przeżycie i trauma, a ludzie oceniają go nie wiedząc nawet w jakich okolicznościach miał miejsce wypadek- żałosne. Czynników może być wiele, ale przecież to 18-latek! XD Wiadomo, że jego wiek jest wyznacznikiem i to na pewno jego 100% wina! (dla niekumatych- to sarkazm:)) Komentarze z fala nienawiści powinny być usuwane, bo nic nie zdziałają, a mogą człowieka załamać;))
misiek
misiek 31.10.2020, 23:06
Mhm. Powiedz to rodzinie zmarłej dziewczyny, że dla tego kierowcy te wszystkie komentarze są bardzo krzywdzące.
;)
;) 01.11.2020, 03:07
No tak, rodzice poszkodowanej to jedyne osoby, którym jest trudno. O chłopaku i jego rodzicach, którzy prawdopodobnie odchodzą od zmysłów już nie należy pamiętać i lepiej wylewać w jego stronę fale nienawiści, brawo! Świetne podejście..
!
! 02.11.2020, 20:59
Tak a jak się popisywał przed koleżankami to *** bylo?Zabił i powinien dostać dożywocie.Moge się założyć że jest pan/pani z rodziny tego gówniarza i broni go pan/pani.Jaki rodzić w dobie pandemii o 3 nad ranem zgadza się na wyjście dziecka?
...
... 31.10.2020, 23:38
To że rodzina dziewczyny przeżywa nie stanowi wyznacznika, że trzeba jechać po kierowcy :)
Antoni S
Antoni S 31.10.2020, 18:36
Bardzo szkoda, mogłoby być pewnie o mały włos bez tragedii. To zbyt ciężkie doświadczenia dla młodych kierowców. ...
I te drzewa przy drogach uwielbione przez miłośników przyrody.
Pamiętam ciągle kilka tragedii i o te jedno drzewo za dużo w Karczowiskach, a zresztą na drodze do Malborka to głownie drzewa odebrały życie ludziom. To prawda, że winni niektórzy kierowcy popełnili błędy, a za drogo zapłacili.
Używajcie mózgu :)
Używajcie mózgu :) 31.10.2020, 17:44
Walnijcie się w łby za te komentarze typu:"nadmierna prędkość" czy Bóg wie co innego. Nie wiesz to na cholere wylewasz swoje żale tutaj sprawiając przykrość najbliższym. Módl się, żeby Ciebie to nie spotkało;)
Wyrazy współczucia.
Petrus
Petrus 31.10.2020, 16:28
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Król Odszkodowań
Król Odszkodowań 06.11.2020, 20:55
Pewnie jesteś bardzo słabym agentem, skoro tak prymitywnie szukasz klienta... Beka z naganiacza
wiedzący co się święci :)
wiedzący co się święci :) 31.10.2020, 21:05
Pewnie jak dostać odszkodowanie :)
Internauta
Internauta 31.10.2020, 15:23