×

21-latek jechał po narkotykach. Nowe fakty ws wypadku w Krzewsku

  • 16.01.2019, 09:31
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
21-latek jechał po narkotykach. Nowe fakty ws wypadku w Krzewsku
W miniony poniedziałek, 14 stycznia około godziny 10.00 w Krzewsku samochód osobowy marki Peugeot uderzył w drzewo.

 

Ze wstępnych ustaleń elbląskiej drogówki wynika, że 21-letni kierujący pojazdem marki Peugeot jadąc w kierunku Elbląga, omijając konar leżący na jezdni jednocześnie nie dostosowując prędkości do panujących warunków stracił panowanie nad samochodem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

Jak się okazało mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów, posiadał również kilka kategorii.

Jak udało nam się ustalić mężczyzna był również pod wpływem środków odurzających:

"21-latek jechał pod wpływem środków odurzających, a konkretnie amfetaminy. policjanci znaleźli przy nim 0,25 gramów tego środka. Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie narkotyków. grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności "

- powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prokurator
Prokurator 17.01.2019, 19:34
Heheh beka siedza i napierdalaja komentarze pod wypadkiem 🤣🤣 ludzie bez kitu zycia nie macie 😂takie kozaki siedza i tu pisza kooozaki z was w ***. Beka.. tak wam *** przeszkadzaja Ci wszyscy dilerzy i narkomani to powiedzcie im to *** w oczy a nie ***icie trzy po trzy na tym posiedzeniu. Znalezli sie *** zbawcy internetu. Pomoglo wkoncu wylac bol *** anonimowo? Piszcie sobie dalej. Monitorujcie 24/7 czy nikt nie dodal nowego posta hahah #w2k19bede***wnecie naaaara szmaty z powazaniem mozecie sie ciagnac.
Zbawcy za 5zl, tfu
Zbawcy za 5zl, tfu 04.03.2019, 21:48
Ja Cie tam popieram, w internecie kazdy najmadrzejszy, a co do czego, leb w dol, ameby umyslowe, ktore nie widza nigdy nic zlego w sobie.
Kuchta
Kuchta 17.01.2019, 16:00
Do woskowa. Masz rację bo to nie ma co się uzalac nad narkomanami. Tylko patrzą aby zaćpać i zapalić zioło
Wioskowa
Wioskowa 17.01.2019, 10:18
Takich ludzi powinni dawno pozamykac co handluja i biora
Jeju
Jeju 16.01.2019, 22:53
Co wy ludzie dajcie spokój popełnił błąd życie kiedyś zrozumie
Gość
Gość 17.01.2019, 10:47
Kiedy jak kogos zabije w wypadku???
Taaa...
Taaa... 04.03.2019, 21:46
Zabije? Trzeba wiedziec jak dany narkotyk dziala i robic to z glowa. Bardziej nalezy sie skupiac na pijanych kierowcach to oni w 80% przypadkach powoduja wypadki, a szczegolnie wypadki smiertelne.
patta
patta 16.01.2019, 21:48
Brawo ✌
Ahaha
Ahaha 16.01.2019, 18:37
To se królu ustalają
Król
Król 16.01.2019, 15:58
UWAGA!
MAM RADĘ DLA TYCH KTÓRZY PISZĄ KOMENTARZE OSKARŻAJĄCE INNYCH INNYCH. SAM BYŁEM KIEDYŚ OSKARŻONY, JAK SIĘ OKAZAŁO BYŁY ONE PODSTAWNE. WYGRAŁEM SPRAWĘ, TAMTEN DOSTAŁ KARĘ 5000ZL ZA FAŁSZYWE OSKARŻENIA. POLICJA DOSZŁA PO USTALENIU IP.
Kogel haha
Kogel haha 16.01.2019, 15:14
Dzierzgonka i wisniewo będą stratne bo nie będą mieli dostawcy. Arena padnie przez nich a i pan Sebastian N. Piotrek A. Nie będą mieli dilera. Tepic takich narkomanów. Już policja kręci się po wioskach i szuka niby fryzjera do pracy a to tylko pułapka na nich niech uważają bo wpadną jak śliwka w kompot.
Twoj pan
Twoj pan 16.01.2019, 15:42
Weź pecie stul *** lepiej bo za te ***enie jęzor Ci pizdo u***
;)
;) 16.01.2019, 15:36
Słabe, piszesz takie odważne komentarze, a nie masz odwagi się ujawnić. Co Ty 5 lat masz ? Bez komenatrza..
Xxx
Xxx 16.01.2019, 12:55
Bym wepchała w mordę aż by się podusili!
Aa
Aa 16.01.2019, 11:32
A skąd policja wagę miała?
Odważnik
Odważnik 16.01.2019, 12:40
Z mięsnego. Niech Cię o to głowa nie boli...
Wioskowa
Wioskowa 16.01.2019, 11:00
Dobrze niech lapia narkomanow.

Pozostałe