TRANSCOM w Elblągu ma już rok!

  • 31.07.2020, 08:00
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
TRANSCOM w Elblągu ma już rok! Fot. TRANSCOM ELBLĄG
Transcom Poland to firma w której każdego dnia 26,000 specjalistów, w 56 oddziałach, w 21 krajach przeprowadza z klientami rozmowy w ponad 33 językach. Świadczymy usługi dla międzynarodowych marek w różnych branżach. Pomagamy klientom banków, sklepów internetowych, modowych marek, operatorów komórkowych i wiele innych.

W Elblągu otworzyliśmy swoja siedzibę w lipcu 2019, przy ulicy Grunwaldzkiej 2i. W ciągu tego roku ponad 100 osób znalazła zatrudnienie w tej firmie. Dlaczego akurat Elbląg? Jak mówi sam Prezydent Miasta, Witold Wróblewski,:

- Nasze miasto jest otwarte na nowych inwestorów i nowoczesne usługi, do których należy sektor CRM. Mamy dogodne położenie, atrakcyjne tereny, nowoczesną infrastrukturę, uczelnie wyższe  – te czynniki z pewnością przyciągają inwestorów. Jako samorząd od lat tworzymy również dobry klimat dla biznesu. Jak widać te działania przynoszą pozytywne efekty. Każda nowa firma to miejsca pracy, a co za tym idzie dalszy rozwój gospodarczy miasta. 

Nie da się ukryć, że dobry klimat dla biznesu nam sprzyja. Zaledwie po upływie roku możemy zauważyć dynamiczny rozwój i niesamowity poziom zaangażowania i satysfakcji naszych pracowników. Dzięki regularnym badaniom zadowolenia wewnątrz firmy, możemy z dumą powiedzieć, że elbląski oddział wyróżnia się swoimi wynikami 82.8%, wysoko ocenia swój poziom satysfakcji ogólnej, a ponad 75% jest zadowolonych z warunków jakie oferujemy jako pracodawca. I są to najwyższe wyniki w Polsce!

Rocznicę naszej obecności w Elblągu świętowaliśmy niedawno w siedzibie firmy. Z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych podsumowaliśmy nasze działania i określiliśmy cele na kolejne lata, nad urodzinowym tortem i w otoczeniu balonów. W Transcom lubimy celebrować i wspólnie świętować, zarówno w biurze jak i online.

Jeśli chcecie dołączyć do zespołów w Elblągu, poczuć tę atmosferę już dziś i stać się częścią świetnych zespołów, to aplikujcie już dziś:

https://transcompoland.recruitee.com/o/team-leader-w-contact-center-obsuga-mailowa-i-telefoniczna?source=ExpressEL 

https://transcompoland.recruitee.com/o/konsultant-ds-obsugi-klienta-elblag-elblag?source=ExpressEL 

https://transcompoland.recruitee.com/o/team-leader-w-dziale-sprzedazy?source=ExpressEL 

 

------ artykuł promocyjny ------

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe