Uwaga, objazd na liniach nr 6, 8 i 17

  • 07.07.2020, 11:45
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Uwaga, objazd na liniach nr 6, 8 i 17
ZKM w Elblągu informuje, że w związku z trwającymi robotami drogowymi w ciągu ul. Wspólnej, od 10 lipca (piątek) do 3 sierpnia 2020r. wprowadzone zostaną następujące objazdy: - na liniach nr 6 i 8 (tylko dla autobusów jadących w kierunku skrzyżowania ul. Bema i Mickiewicza), autobusy od ul. Agrykola będą zawracać na Rondzie im. Żołnierzy Wyklętych, następnie pojadą ul. Agrykola, przez Górnośląską do ul. Sienkiewicza i dalej po swojej trasie.

 

Uwaga – autobusy linii nr 6 i 8 po zawróceniu na rondzie nie będą zatrzymywały się na przystankach przy ul. Agrykola / Cmentarz i Górnośląska/ Dolinka.

- na linii nr 17 (tylko dla kierunku do dworca) autobusy od Ronda im. Żołnierzy Wyklętych pojadą ul. Agrykola, Górnośląską do ul. Sienkiewicza i dalej po stałej trasie. Autobusy linii nr 17 będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na swojej trasie.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karolina
Karolina 07.07.2020, 16:00
Cześć panowie, mam na imie Karolina 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/kar89

Pozostałe