Tak robią pompki policjanci z Elbląga [WIDEO]

  • 18.06.2020, 10:05 (aktualizacja 18.06.2020, 10:31)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
akcja_policji_pod_komenda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji #GaszynChallenge, wspierając dzieci chore na SMA. Do dalszej pomocy nominowali Komendę Powiatową Policji w Sztumie oraz Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

 

Chronić i pomagać to policyjna dewiza. Tym razem elbląscy policjanci postanowili pomóc w nieco inny, nietypowy sposób i wesprzeć dzieciaki z SMA podejmując wyzwanie #GaszynChallenge.

Do zadania Komendę Miejską Policji w Elblągu nominowali strażacy z JRG3 Pasłęk oraz strażnicy Straży Miejskiej w Elblągu. Dziękujemy!

- mówi komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Celem #GaszynChallenge było zebranie pieniędzy na leczenie małego Wojtusia. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Cała kwota na leczenie chłopca została zebrana! Wyzwanie jednak trwa nadal a pomocą objęte zostały również inne maluchy.

Spot powstał we współpracy z Telewizją Truso.tv.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na komendzie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy...
Na komendzie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy... 19.06.2020, 20:45
Dobrze, że nie zbierali na pół litra dla Janka "Krawca".
Muzycznie
Muzycznie 19.06.2020, 22:21
https://youtu.be/hryBkZFmK1M
kryptoreklama
kryptoreklama 19.06.2020, 21:02
Janek ma zakład koło czołgu.
kawka
kawka 19.06.2020, 09:28
a gdzie czubek co trenowal sambo bojowe?
siwy
siwy 19.06.2020, 03:59
Niech się zajmną tym co trzeba
sa
sa 19.06.2020, 10:49
a ty pisownią po polsku
lucy
lucy 18.06.2020, 19:52
co niektórzy czepiacie się tylko po co.Wyzwanie było,było i to w słusznej sprawie więc nie plujcie jadem.
moim zdaniem
moim zdaniem 18.06.2020, 12:53
W pierwszym rzędzie powinna stać funkcjonariuszka, trzecia z prawej. Ten jest podobny do Sowińskiego.
beka
beka 18.06.2020, 13:03
Co, podobny do starszego krawężnika z Jegłownika?
No troche
No troche 19.06.2020, 18:25
Tam Fidor jest superpolicjantem.
Detektor metalu to polski wynalazek.
Detektor metalu to polski wynalazek. 19.06.2020, 22:58
Taki z niego super policjant, że się mało o złom nie potknie.
resume
resume 19.06.2020, 18:32
Ci z Gronowa Elb. to chyba niepiśmienni. Nic na piśmie bo polubownie by załatwiali, jeszcze się przedstawić nie potrafią.
Gronowo jak Gronowo...Wiilkowyje.
Gronowo jak Gronowo...Wiilkowyje. 19.06.2020, 19:22
Jak chcesz elbląskiej zgłosić coś na innego funkcjonariusza to się dowiesz że stara sprawa(nieprzedawniona). Nr. służbowy 806695.
29.03.2017
29.03.2017 19.06.2020, 19:54
Nr. służbowy 806695. Policjant wystawia mandat numer 0801646 w pełni uzasadniony, natomiast drugi (z jednego bloczka) już nie był podpisany przez moja osobę. Nr. bodajże 0801663, obydwa z jedną datą.
żeby nie szukać
żeby nie szukać 18.06.2020, 12:59
Zdjęcie trzecie z lewej.
Krzysiek
Krzysiek 18.06.2020, 10:41
A my w miescie mamy tylko tylu policjantow czyvreszta po prostu pompki nie zrobi
123
123 18.06.2020, 12:16
hahahaha :D
Sąsiad.
Sąsiad. 18.06.2020, 10:32
Z potwierdzonego źródła : połowa policjantów po wykonaniu zadania, obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. Brawo Wy.
Oślepiony
Oślepiony 18.06.2020, 11:03
Dobrze, że miałem okulary przeciwsłoneczne czytając to inaczej od tego błysku intelektu mógłbym wzrok stracić! #tylewygrać :)

Pozostałe