Od dziś nowe zasady kwarantanny

  • 04.05.2020, 10:09
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Od dziś nowe zasady kwarantanny
Od 4 maja br. nie ma obowiązkowej kwarantanny po przekroczeniu granicy RP stanowiącej granicę wewnętrzną w celach zawodowych, służbowych lub zarobkowych (nie dotyczy osób wykonujących zawód medyczny i zatrudnionych w ośrodkach pomocy społecznej) albo w celu pobierania nauki w Polsce lub państwie sąsiadującym.

 

Brak kwarantanny odnosi się do osób przekraczających granicę RP stanowiącą granicę wewnętrzną, tj. z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą oraz ze Szwecją i Danią.

Przekroczenie granicy w celach zawodowych, służbowych, zarobkowych albo w celu nauki w RP lub państwie sąsiadującym należy udokumentować funkcjonariuszowi Straży Granicznej podczas kontroli na granicy.

Źródło: MOSG

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Steve Hoffman
Steve Hoffman 20.06.2020, 23:06
Witam Panie i Panowie
Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego?
Wiele osób stoi przed nieterminowymi wyzwaniami finansowymi, a większość z nich nie jest w stanie uzyskać pożyczek kapitałowych od swoich lokalnych banków lub innych instytucji finansowych z powodu wysokiego oprocentowania, niewystarczającego zabezpieczenia, stosunku zadłużenia do dochodu, niskiej zdolności kredytowej lub z innych przyczyn.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, radzę skontaktować się z moją firmą, a my pomożemy ci z pożyczką, na którą zasługujesz.
Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe, pożyczki hipoteczne i wiele innych), oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 20 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Po więcej informacji; oto nasze dane kontaktowe.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected]
Numer kontaktowy: +31642117819 (WhatsApp)

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.
Daniel z malborka
Daniel z malborka 07.05.2020, 22:40
Po*** pisowskie państwo
I większość rządu do roboty na budowę a nie nas męczycie
Asia
Asia 05.05.2020, 21:47
No nie zle super jedni musza drudzy nie ,i do kiedy tak ma byc???
Arkadiusz Jeżowski
Arkadiusz Jeżowski 05.05.2020, 17:54
Osoby pracujące za granicą już was wirus nie dotyczy kierowcy już was wirus nie dotyczy słuzba zdrowia i pogranicznicy już was wirus nie dotyczy tylko się cieszyć że pracuje za granicą poz Arek
Adolf
Adolf 05.05.2020, 13:31
Dajcie mi numer do Jarka lub Pinokia albo do Andrzeja bo dzwonię do straży granicznej nik nie odbiera żeby zapytać się o te nowe wprowadzone nowe ich przepisy
Hanys
Hanys 05.05.2020, 13:11
A co z Polakami w Austrii Szwajcarii
JP 2
JP 2 05.05.2020, 09:50
a co z opiekunkami dla starszych osób????? przeciez bardzo duzo pracuje w tej branzy polaków
Jerry
Jerry 05.05.2020, 09:43
A co z trsztą Polaków za granicami.II sort.Totalitarny ustrój.

Pozostałe