Jechał pijany rowerem i wpadł na samochód. Dogonił go świadek

  • 12.03.2020, 12:03
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Jechał pijany rowerem i wpadł na samochód. Dogonił go świadek
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 29-latek z Elbląga, który uderzył rowerem w samochód osobowy i zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Dogonił go pasażer auta i przekazał policjantom z drogówki. Sprawca kolizji został ukarany dwoma mandatami po 500zł. Starty jakich dokonał to kilkaset złotych.

 

Straty to zbita przednia szyba, na którą 29-latek wpadł całym impetem. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (11 marca) przy ulicy Zamkowej w Elblągu. Kierowca to uczeń pobliskiej szkoły, który wracał z kolegą do domu.

Właśnie ten ostatni wyskoczył za rowerzystą zaraz po tym jak ten po zderzeniu zaczął uciekać z miejsca kolizji. Dogonił go na ulicy Czerniakowskiej. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy przejęli sprawcę.

Konieczne były kajdanki i chwyty. 29-letni elblążanin był agresywny i jak się okazało pijany. Wydmuchał ponad 2 promile alkoholu. Został ukarany za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwym. W sumie dostał dwa manaty po 500 zł. Straty jakich dokonał do kilkaset złotych. W postępowaniu cywilnym będzie musiał pokryć starty.  

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe