"Ludzie za te marne pieniądze nie chcą pracować". Od poniedziałku w Elblągu strajk

  • 13.02.2020, 19:54 (aktualizacja 13.02.2020, 20:00)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
"Ludzie za te marne pieniądze nie chcą pracować". Od poniedziałku w Elblągu strajk
Pracownicy Tramwajów Elbląskich zapowiedzieli od poniedziałku strajk. Oznacza to, że tramwaje zostaną w zajezdni i żadna z linii nie będzie obsługiwana. O oczekiwaniach związkowców w "Rozmowie dnia" rozmawiamy z Romanem Kluczykiem - przewodniczącym okręgu północnego Związku Zawodowego Pracowników Komunikacji Miejskiej. Poniżej zamieszczamy zapis z tej rozmowy.

 

Rozmowa dnia - Roman Kluczyk [WIDEO]

Źródło: Truso.tv

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

motorniczy
motorniczy 16.02.2020, 13:14
w poznaniu takie problemy są nie do pomyślenia
ik
ik 16.02.2020, 00:08
ale na nierobów ze straży miejskiej 2 miliony rocznie to jest kasa, których wogóle nie widać na ulicach, czasami tylko jadą sobie w aucie po prywatne potrzeby, co za miasto
Lolek
Lolek 15.02.2020, 17:33
Pewnie zepsuje sie jeden klamot z drugim i strajku nie bedzie trzeba bo i tak wszystko stanie. Popieram Was
98
98 14.02.2020, 14:35
Popieram i trzymam kciuki za wygrana, za takie puwniadze z taka odpiwiedzialnoscia i na takich gruchotach niech sobie sam zarzad jezdzi, a nie siedza w stolki pierdza za gruba kase. ????
były
były 14.02.2020, 09:27
Wyjada łamistrajki .
Samochodzik na baterie.
Samochodzik na baterie. 14.02.2020, 19:27
Wyłączyć "prund".
Edwardo
Edwardo 14.02.2020, 17:08
Henki Krzywonosy ?
Samochodzik na baterie.
Samochodzik na baterie. 16.02.2020, 18:52
Krzywemu nosowi wyłaczyli prund a tyfus dał jej ot tak 6 klocków emery...
Albert Pierrepoint
Albert Pierrepoint 14.02.2020, 09:16
Rozumiem, że ci z biur nie dostaną. To motorniczowie ich utrzymują.
98
98 14.02.2020, 14:37
Oni sobie sami wezma, oni nie prosza, siedza w ciepelku na super komputerach i maja wyj... e. Pozdrawiam

Pozostałe