Światełko do Nieba 2020 [ZDJĘCIA]

  • 13.01.2020, 13:24
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Światełko do Nieba 2020 [ZDJĘCIA] fot. WOŚP Elbląg
O godzinie 20 w niedzielę jak podczas każdego Wielkiego Finału WOŚP, zabłysło "Światełko do Nieba". W tym roku zrezygnowano z pokazu fajerwerków na rzecz laserów.

 

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z pokazu laserowego na Starym Mieście w Elblągu.

Zdjęcia  - WOŚP Elbląg.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zatorzanin
Zatorzanin 15.01.2020, 10:15
Zgadzam się z opiniami że była to totalna porażka niestety do głupich decyzji nasi włodarze są pierwsi...ja mam psa 12 lat jakoś mu wcześniej nie przeszkadzały sztuczne ognie hehe..a poważnie to podziękowanis dla strażaków z OSP byli większą atrakcją jak trochę pobawili się sygnałami w swoich wozach.
daaa
daaa 14.01.2020, 09:06
wstyd mi za te miasto
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.01.2020, 06:57
Porażka! To juz na dyskotece puszczaja lepsze. Brak fajerwerków to tak jak by miasto umarło. Nikt nie przyjdzie na żadne imprezy miadtowe . Zal !!! Lecz na życzenie naszego prezydenta. Nikt cie nie będzie chcial w kolejnym kwartale wybrac na prezydenta. Pozegnaj sie z karierą.
Mario
Mario 13.01.2020, 21:25
Lipa totalna nic fajerwerkow nie zastapi a tlumacze sie zwierzetami jest dla mnie smieszne
.....
..... 13.01.2020, 20:24
Jedna wielka masakra.
Nic się nie stanie jak dwa razy do roku przez 10 minut będą fajerwerki mam psa i jakoś poradziłam sobie z pupilem żeby się nie bal jak sąsiedzi strzelali fajerwerkami.
Szkoda że tak o niemowlaki się nie martwią jak o zwierzęta!!!!!
X
X 13.01.2020, 17:02
Dno i wodorosty. Jestescie zenujacy z tymi pieskami. Wielka afera o fajerwerki. Jak kogos pieseczek sie boi to sa tabletki, mozna psa przytulic. Nie narzucajcie nam swoich racji. Ja tez mam dosyc zas...ranych trawnikow. Zlikwidowac trawniki.
Jarko
Jarko 13.01.2020, 15:03
Żenada i dno. Wspieram wosp, ale to kpina jakaś. Po 10 sekundach ludzie zaczeli się rozchodzić. Niech miasto dalej broni piesków to za rok na wops i sylwestra pod scenami nie bedzie nikogo
mi
mi 13.01.2020, 15:01
kiepsko bardzo za rok nie przyjdę!!! fajerwerki to jest to!
xyz
xyz 13.01.2020, 13:42
beznadzieja straszna

Pozostałe