Ksiądz z Elbląga zawieszony po filmie Zbigniewa Stonogi

  • 25.11.2019, 19:14
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Ksiądz z Elbląga zawieszony po filmie Zbigniewa Stonogi fot. kadr z filmu Zbigniewa Stonogi/YouTube
"Jestem w Elblągu i właśnie nakryliśmy znanego księdza na seksie z dorosłym mężczyzną. Obecne jadę do proboszcza jednej z elbląskich parafii pokazać akt.Decyzja o publikacji jeszcze nie zapadła" - poinformował wczoraj (24.11) na portalu społecznościowym Facebook Zbigniew Stonoga.

 

Chwilę później Zbigniew Stonoga umieścił nagranie wraz z rozmową z księdzem  z parafii św. Wojciecha w Elblągu.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z ks. dr. Piotrem Towarkiem, rzecznikiem ds mediów diecezji elbląskiej, który wysłał nam w tej sprawie oświadczenie:

-" Wczoraj [24 listopada 2019] w godzinach wieczornych w Internecie zostały opublikowane krótkie filmy dotyczące jednego z księży pracujących w diecezji elbląskiej, przedstawiające go w niekorzystnym świetle. W związku z zaistniałą sytuacją ksiądz został zawieszony w wykonywaniu swoich obowiązków. Sprawa jest trakcie wyjaśniania. Jej ocena zostanie dokonana zgodnie z przepisami prawa kanonicznego, które obowiązują duchownych."

- czytamy w komunikacie.

 

Łukasz Nosarzewski 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (127)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anom
anom Wczoraj, 20:02
Podobno ten ksiądz się powiesił :(
on
on 10.12.2019, 18:36
szkoda mi tego goscia, sam grzesze etc, gosciu mial ochote na innego goscia nic w tym zlego, jest ksiedzem ok..kazdy grzeszy,znalem go gosc jest spokojny,opanowany pomocny i mily,uwazam ze stonoga to kawal ***a, zreszta kto zna stonoge ten wie.... jak zakladal partie i *** umarlaki wpisywal :), ksiadz jest ok, stonoga kiedys dostanie obuchem w glowe, ksiadz to ciezki "zawod"... pokusy niestety sa,wole takie ksiedza ktory woli mezczyzn,niz ksiedza ktory krzywdzi dzieci i kropka
Bolo
Bolo 09.12.2019, 16:51
A ten ratownik to kierowca taki blondyn mieszka kolo sklodowskiej u gory w domku
Bolo
Bolo 09.12.2019, 16:47
Firma zatrudnia kierowców do wozenia starszych osob
xy
xy 06.12.2019, 21:26
To wolny prywatny czas ksiedza. mlody zapewne chcial ale zostal przekupiony
Eddie
Eddie 06.12.2019, 21:12
CZEKAMY, aż ktoś Stonogęw końcu ''odholuje'' jakimś video i wyladuje znowu na Białołęce. Trza go w coś wkopać!
AEg
AEg 03.12.2019, 14:16
Szkoda mi księdza. Celibat jest niezdrowy, mnie tam nie obchodzi, że kościUłek go narzuca, bo ja mam swój mózg i widzę po prostu człowieka, który robi to co my wszyscy, a nas się nikt nie czepia o randkowanie. Nie ma podstaw do wymagania celibatu i duchowni to wiedzą, jakbyśmy i my się temu przeciwstawili to by nie musieli się chować i może wreszcie by to znieśli.
Wiesław
Wiesław 01.12.2019, 10:48
Stonogo..Jaka to wielka radość zniszczyć człowieka..i napawać się jego upadkiem..To takie Polskie i swojskie..Umrzyj na raka jąder ..TY..Mówiący Salcesonie..
Wiesław
Wiesław 01.12.2019, 10:39
sTONOGA to..obleśna świnia..Wielki bo..hater..Robi idiotyczne filmy dla półgłówków..Prosiak..Więzienie niczego go nie nauczyło..Ksiądz ma w sobie więcej kultury ..niż ten ,,wieprz..
Leon
Leon 30.11.2019, 16:30
Najlepsze, że kierowca karetki, taki niby hetero seksualny. Chyba wstydził się przed żoną, albo przed synem. Sprawa podobno już w prokuraturze.
antysemicznyantyklerykał
antysemicznyantyklerykał 28.11.2019, 22:00
Lepszy ksiądz pedał niż pedofil . Zaiste ,marnością nad marności jest budowanie autorytetu na cudzej krzywdzie i taniej sensacji . Żal mi że tak publicznie osądzono tego biednego zakonnika , nie interesują mnie jego preferencje sexualne , tak jak nie interesuje mnie cały kościół. Jego wybór i tyle . Ale dużo bardziej mi żal pana Stonogi . Jakże marnym człowiekiem trzeba być aby na takim materiale budować swój publiczny autorytet ?
Pola
Pola 28.11.2019, 19:08
Nigdy nie wierzyłam w księży , to tacy ludzie jak my (a nawet gorsi w swoich czynach). Osobiście spotkało mnie coś, co nie powinno przydarzyć się dziewczynce w wieku 9 lat w jednej z podelbląskiej parafii , ale to było 42 lata temu...Tego księdza znam z pogrzebu rodzinnego- bardzo mi go szkoda , a szczególnie jego rodziny , padł on ofiarą tak głębokiej manipulacji. Niedopuszczalne jest , aby księża krzywdzili dzieci jednak mogą się spotykać z kim chcą w dorosłym życiu.Każdy z nas wie ,kim jest jego ksiądz w elbląskiej diecezji" Czy to znaczy , że mamy teraz urządzać ''łapankę na każdego " z nich? To jest obrzydliwe. Zadajmy sobie sami pytanie ile razy byśmy zostali przyłapani w niewygodnej dla nas sytuacji....To może spotkać każdego z nas!
antyklerykał
antyklerykał 28.11.2019, 18:44
Stonoga jest taka obleśna, że nikt by jej nie tknął nawet kijrm na odległość. Więc posługuje się najętymi judaszami. Obrzydliwy człowiek. A księdza nawet mi po ludzku szkoda, po raz kolejny okazuje się, że w Polsce nie można być dobrym dla bliźnich, bo cię zniszczą.
rita
rita 28.11.2019, 18:39
Szkoda mi tego księdza, że musi szukać gdzieś po kątach spełnienia. Normalnie niech odejdzie z kościoła i stworzy związek z facetem.To nie znaczy że będzie to coś złego . Złe jest tkwienie w kłamstwie przed samym sobą.
ileż można
ileż można 28.11.2019, 18:38
Celibat to zakaz małżeństwa z kobietą, a nie śluby czystości, czyli zakaz seksu w ogóle. Księża nie składają ślubów czystości, tylko przyrzekają żyć w bezżeństwie. Przestańcie mylić pojęcia, chyba polskie społeczeństwo katolików zna te podstawy?
Ja
Ja 29.11.2019, 20:29
Ale o ile się orientuję potępiają sex przedmałżeński czy pozamałżeński? Ja nie mogłam zostać chrzestną swojego siostrzeńca, bo jestem po rozwodzie z mężem kościelnym i mam drugiego, po ślubie cywilnym, więc w/g nich żyję w grzechu. Ktoś taki o tym decyduje? Ja nie mogę przez to przystąpić do komunii, a tacy jak on mogą na ołtarzu? Obłuda.
Pablo
Pablo 28.11.2019, 18:04
panie ratowniku pokarz swoją twarz boisz się by rodzina dowiedziała się o twojej słabości do tej samej płci być może nie raz kochałeś się z mężczyznami a teraz chcesz udać świętoszka szkoda księdza nie ciebie tania k...o
Bolo
Bolo 09.12.2019, 17:06
Ten kierowca ratownik to ta chiena ze szczyglej ..?
***PiS
***PiS 28.11.2019, 12:53
Kapłaństwo i celibat to taki bullshit że ja ***, jak dla mnie ksiądz powinien zrzucić szaty i żyć w zgodzie ze sobą, a stonoga to niech się nie zesra, wielki *** święty się znalazł
jaka jazda
jaka jazda 28.11.2019, 10:45
Dwóch dorosłych facetów księżulek w sutannie to chyba za kobietę miał robić
Mila
Mila 27.11.2019, 17:46
Ja nie mam problemu z homoseksualizmem ale ksiądz decydując się na życie w celibacie wie od samego początku seminarium na co się decyduje jak teraz iść do takiego księdza i się spowiadać albo do komunii on jest przecież większym grzesznikiem niż ja
ileż można
ileż można 28.11.2019, 18:47
Celibat to życie w kawalerstwie, nic ponadto. Księża nie składają tzw. ślubów czystości. Śluby czystości składają zakonnicy. Dla geja celibat jest bez znaczenia, bo i tak normalnie by się nie żenił.
Gdynianka
Gdynianka 02.12.2019, 14:08
Celibat to inaczej bezżeństwo,to prawda,ale niszczenie środowisk LGBT przez kościół,gdzie większość kleru jest homoseksualna jest hipokryzją i obłudą,polecam książkę Martela pt"Sodoma", kościół zawsze był i jest rozpasanym burdelem i nikogo nie powinno to dziwić,a tym bardziej ten żenujący filmik który nic nowego nie wnosi do katolickiego kościoła
Rupert
Rupert 27.11.2019, 15:56
Czy ten ksiądz nie był czasem kiedyś w jednej z kieleckich parafii? Wydaje mi się że tak.

Pozostałe