Sylwester Cosmos Party w restauracji Dom Królów

  • 15.11.2019, 09:35
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Sylwester Cosmos Party w restauracji Dom Królów
Niedawno pojawiła się w mediach informacja o potencjalnym niebezpieczeństwie blisko Ziemi, która to sugerowała zbliżającą się do Ziemi asteroidę. Chcielibyśmy jednak Państwa uspokoić i wytłumaczyć całą sytuację. Była to część akcji promocyjnej balu sylwestrowego w Restauracji Dom Królów, którego tematem przewodnim jest Cosmos Party.

Jak napisała restauracja Dom Królów na swoim Facebooku: „W obliczu tej wielkiej tragedii każda kobieta i każdy mężczyzna zostaje zobligowany do ratowania świata. Jedynym sposobem na ocalenie ludzkości jest taniec i świetna zabawa do białego rana w restauracji Dom Królów”.

Jaki był dla Państwa mijający rok? Czy chcielibyście, aby trwał on jak najdłużej, czy może z niecierpliwością wyczekujecie nowego początku? Niezależnie od odpowiedzi, rok 2020 jest już bliski a jego początek warto uczcić w jak najlepszym wydaniu!

Data? Oczywista. Miejsce? Najlepsze z możliwych! Centrum malowniczej elbląskiej starówki, pieczołowicie odbudowany zespół kamienic, wielokrotnie nagradzana restauracja. Brzmi dobrze? Będzie kosmicznie!

Mieszcząca się w 4-gwiazdkowym Hotelu Elbląg restauracja Dom Królów zaprasza Państwa na zabawę sylwestrową w stylu Cosmos Party. Będzie to idealna okazja zarówno do uczczenia sukcesów minionych, jak i tych przyszłych.

Świetna kuchnia, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa. Jeśli jeszcze nie czują się Państwo zachęceni do towarzyszenia nam w ten wyjątkowy wieczór wspomnijmy o świetnej oprawie muzycznej czy open barze dostępnym przez całą noc. Według nas wszystkie te czynniki stanowią przepis na wieczór idealny.

Dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w imprezie przygotowaliśmy też specjalne pakiety sylwestrowe, które oprócz wstępu na imprezę obejmują pobyt w komfortowych pokojach Hotelu Elbląg. Przedłużona doba hotelowa czy zmienione godziny serwowania śniadań w Nowy Rok pozwolą w pełni nacieszyć się ofertą Hotelu.

 

Hotel Elbląg****

ul. Stary Rynek 54-59

82-300 Elbląg

rezerwacje pod numerem telefonu: 606 115 531

https://hotelelblag.eu/sylwester-2019-20/

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe