Meble Wójcik z nagrodą „Filary Ubezpieczeń”

  • 24.10.2019, 15:21
Meble Wójcik z nagrodą „Filary Ubezpieczeń” fot. Nadesłane
W dniu 23 września w Centrali ZUS w Warszawie w ramach inauguracji obchodów Tygodnia Przedsiębiorcy zostały przyznane wyróżnienia w konkursie „Filary Ubezpieczeń”. Nagrody te przyznawane są przez ZUS najbardziej rzetelnym w zakresie realizowania obowiązków ubezpieczeniowych firmom i instytucjom. Jednym z laureatów konkursu została firma Meble Wójcik z Elbląga, która otrzymała nagrodę w kategorii Rzetelny Płatnik m.in. za prawidłowe wypełnianie obowiązków płatnika składek.

 

Tydzień Przedsiębiorcy jest organizowany przez ZUS co dwa lata. W tym roku po raz piąty zostały przyznane wyróżnienia w trzech kategoriach – „Rzetelny Płatnik”, „Dobry Przykład” oraz „Nadzieja ubezpieczeń”.

Członkami Kapituły konkursu byli przedstawiciele ministerstw i organizacji działających na rzecz przedsiębiorstw. Istniejąca od 1986 roku firma Meble Wójcik, specjalizująca się w produkcji mebli skrzyniowych otrzymała wyróżnienie w kategorii „Rzetelny Płatnik”.

Wyróżnienie to zostało przyznane za prawidłowe wypełnianie obowiązków płatnika składek, m.in. w zakresie przekazywania dokumentów rozliczeniowych, rozliczania i opłacania składek oraz zasiłków. Ponadto firma jest pozytywnie nastawiona do zmian, a jej przedstawiciele chętnie uczestniczą w szkoleniach i są zainteresowani wszelkimi zmianami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia. Jako firma zatrudniająca 1506 osób, wiem jak istotne jest prawidłowe i terminowe wypełnianie obowiązków względem ZUS. Świadome realizowanie obowiązków ubezpieczeń społecznych to fundament działania nie tylko w interesie publicznym, ale także w interesie jednostki

– mówi Ewelina Wójcik, Dyrektor Marketingu Meble Wójcik. 

Wyróżnienia Rzetelny Płatnik, Dobry Przykład oraz Nadzieja Ubezpieczeń trafiły łącznie do dziesięciu najlepszych firm i instytucji. Oprócz Firmy Meble Wójcik w kategorii Rzetelny Płatnik nagrodzeni zostali: INTER EUROPOL, GOLD DROP i Zakład Stolarski Andrzej Prokopczyk. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. 

Red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe