Dlaczego warto zorganizować event biznesowy w Hotelu Elbląg****?

  • 08.10.2019, 07:00
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Dlaczego warto zorganizować event biznesowy w Hotelu Elbląg****?
Prawidłowy rozwój każdej firmy i codzienne budowanie przewag konkurencyjnych nie wydarzy się bez udziału pracowników w konferencjach, szkoleniach, seminariach czy warsztatach. Miejsce spotkań oraz ich sprawna organizacja są tu niezmiernie istotne, ponieważ wpływają na ocenę firmy przez pracowników, ich motywację oraz zaangażowanie w pracę.

Podobnie w przypadku spotkań branżowych, imprez promocyjnych czy bankietów skierowanych do klientów firmy, wybór odpowiedniego obiektu podkreśla wizerunek firmy, a co za tym idzie może przełożyć się na ilość korzystnych transakcji biznesowych. Należy zatem z rozwagą wybrać odpowiednią lokalizację i zdecydować się na obiekt konferencyjny z wysoką jakością serwisu.

Do takich miejsc zalicza się z pewnością 4-gwiazdkowy Hotel Elbląg, mieszczący się w kompleksie zrekonstruowanych kamienic na Starym Mieście w Elblągu. W jego stylowych wnętrzach znajduje się centrum konferencyjno – biznesowe, oferujące klimatyzowane sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, projektory, ekrany, flipcharty i systemy nagłaśniające.

Dodatkowymi atutami Hotelu Elbląg**** są komfortowe pokoje hotelowe, monitorowany parking podziemny, relaksacyjna strefa So Natural SPA oraz znakomita kuchnia restauracji Dom Królów, której kunszt kulinarny wielokrotnie otrzymuje uznanie w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault&Millau.

Doskonała lokalizacja obiektu w samym sercu elbląskiej Starówki oraz bliskość rzeki Elbląg dodają niecodziennego klimatu i przyjaznej atmosfery. Hotel położony jest niecałe 2 km od drogi ekspresowej S7 będącej głównym ciągiem komunikacyjnym kraju, co zapewnia łatwy dojazd wszystkim gościom i podróżnym.

Wiarygodna marka hotelu, bardzo dobra lokalizacja, doskonałe warunki techniczne, smaczne jedzenie, wygodne pokoje i kompetentna obsługa to atuty, które są odpowiedzią na pytanie dlaczego warto wybrać Hotel Elbląg**** .

 

Hotel Elbląg****

ul. Stary Rynek 54-59, 82 – 300 Elbląg

Dział marketingu

tel. + 48 55 611 66 89

mob. + 48 606 506 233

e-mail: [email protected]

www.facebook.com/hotelelblag

www.hotelelblag.eu

 

------ artykuł sponsorowany ----

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe