Jerzy Wcisła: "Premier Mateusz Morawiecki nie ma zdolności honorowych" [WIDEO]

  • 07.10.2019, 15:31 (aktualizacja 07.10.2019, 15:58)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Jerzy Wcisła: "Premier Mateusz Morawiecki nie ma zdolności honorowych" [WIDEO]
Senator Jerzy Wcisła oraz Jacek Protas zorganizowali dziś (7.10) konferencję prasową, podczas spotkania z dziennikarzami Jerzy Wcisła odniósł się do słów premiera RP Mateusza Morawieckiego.

 

Chodzi o stwierdzenie premiera RP Mateusza Morawieckiego w wywiadzie dla "Gazety Polskiej"
 

– Nawet jeśli założymy, że PO chce dziś dobrze, to i tego nie będą potrafili zrobić. Oni mają wpisane w swoje DNA bylejakość, lenistwo i wiarygodność na poziomie Żuław

– stwierdził w wywiadzie dla „Gazety Polskiej” Morawiecki.

- "Ja jestem Żuławiakiem, powiat elbląski i sam Elbląg w dużej części leżą na Żuławach, to o nas premier ma takie zdanie, mam nadzieję, że wyborcy będą o tych słowach pamiętać"

- mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej senator Jerzy Wcisła.

Senator Jerzy Wcisła powiedział, że mimo tego, że premier RP obraził jego i mieszkańców Żuław to do sądu nie pójdzie, gdyż premier nie posiada zdolności honorowych.

Cała konferencja poniżej [WIDEO]:

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Qwsrtt
Qwsrtt 08.10.2019, 20:31
Madry człowiek zrozumie Premiera :) wgl ja to mam pytanie... Dlaczego albo inaczej kto Panu zalatwil posade?
jolka9
jolka9 08.10.2019, 11:15
Mafiozo Neumann ma wyjątkowe zdolnosci honorowe.
l
l 08.10.2019, 08:48
Senatorze z Bożej łaski i stada baranów, a cóż zrobiła PO i PSL, kiedy byliście u władzy ? Cóż zrobiła Kopacz i ten niesforny Arłukowicz poprzednio członek SLD, ano nic ! I wy macie czelność wypowiadać jakieś brednie ? Człowieku, ty już jesteś całkiem niewiarygodny, że o jakiejkolwiek przyzwoitości w tobie nie wspomnę. Ale czego można się spodziewać po osobniku, którego guru to '' Bolek '' zwany Wałęsą. Kończę i proszę pod żadnym pozorem nie pozdrawiać swoich towarzyszy, a zwłaszcza tego co to rzyga Tczewem. co za wstyd !
bn
bn 08.10.2019, 08:08
mam taką nadzieję, że te dwa szkodniki znikną, i nie będą już męczyć swoimi facjatami i paplaniną bez sensu
yataman
yataman 08.10.2019, 08:05
znowu te zaklamane szuje z PO prawia tu swoje madrosci? przeciez my wiemy ze jestescie nierobami, ktore uaktywniaja sie na kilka miesiecy przed wyborami memlac bez sensu ozorem o rzeczach i sprawach o ktorych nie macie zielonego pojecia patrz sprawa wojska w elblagu. smieszylo mnie gdy ten pseudo senator wypowiadal sie o 16pdz gdzie klepal bzdury a wszyscy wojskowi mieli z niego polewke. .o przekopie przez mierzeje tez gowno wie. albo jest taki tepy albo udaje tepego bo dziala na rzecz rosji. Niepodwazalnym faktem jest to ze nie ma sensu na niego glosowac.
wciśnięty protas
wciśnięty protas 08.10.2019, 08:03
Znowu ci dwaj. Ostatnio taki afisz wisiał w Arizonie pod koniec 1901 roku. Ciągle ich szukają? Zmienili specjalizację - z wód rzeczno - morskich przeszli do wód rolnych. Martwię się o ich zdrowie (wszystkich kandydujących), bo plotą wszystko co złapią. Dlaczego dziennikarze kabaret uznają za politykę. Odwrotnie - tak. Kozioł chwali się , że sprawy zdrowia można załatwiać w Elblągu przez internet. Może niech ci dwaj spróbują i w ten sposób zrobią coś pożytecznego. Ja bym im zalecił bicze lodowatą wodą po elektrowniach jądrowy.
POPISPSLRAZEM....WEK!
POPISPSLRAZEM....WEK! 07.10.2019, 18:01
Bla...bla...bla....bla.....THE END!

Pozostałe