Wjechał hulajnogą pod samochód. Policjanci apelują o rozwagę

  • 12.09.2019, 11:43 (aktualizacja 12.09.2019, 11:58)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wjechał hulajnogą pod samochód. Policjanci apelują o rozwagę
W Elblągu doszło do wypadku z udziałem samochodu dostawczego i hulajnogi elektrycznej. Użytkownik tego urządzenia wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod samochód. Ze złamaniem nogi trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Przypominamy, że hulajnogą można poruszać się wyłącznie po chodniku, a osobę ją użytkującą obowiązują takie same przepisy jak pieszego.

 

Wypadek miał miejsce wczoraj (11 września) na ulicy Mazurskiej w Elblągu. 21-letni użytkownik hulajnogi elektrycznej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżającego volkswagena t4. Doznał złamania nogi i trafił do szpitala. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów zajmujących się wypadkami. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Przypominamy, że hulajnogą można poruszać się wyłącznie po chodniku, a osobę ją użytkującą obowiązują takie same przepisy jak pieszego. Funkcjonariusze apelują o rozwagę.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca śmieciarki
Kierowca śmieciarki 13.09.2019, 15:36
S***syny na hulajnogach!!!Jezdze śmieciarką i mam z tymi ***ami codziennie do czynienia.Jeszcze słuchawki na uszach .*** !!!!Scyzoryk sie otwiera w kieszeni!!!!

Pozostałe