W tym tygodniu restauracja Dom Królów poleca…

  • 19.08.2019, 10:33
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
W tym tygodniu restauracja Dom Królów poleca… Fot. nadesłane
Restauracja Dom Królów to wyjątkowe miejsce znajdujące się w budynku 4-gwiazdkowego hotelu Elbląg na elbląskiej Starówce. Kompleks hotelowy mieści się w zrekonstruowanych stylowych kamienicach, będących wizytówką Elbląga, chętnie odwiedzanych, oglądanych i fotografowanych przez turystów.

Dom Królów to jednak przede wszystkim doskonałe smaki. Jest to jedyna restauracja w regionie elbląskim, cztery lata z rzędu wyróżniona w polskiej edycji prestiżowego przewodnika gastronomicznego Gault & Millau. Specjalizuje się w kuchni europejskiej, stawiając akcent na wysoką jakość produktów i dbałość o szczegóły. Menu tworzą najlepsi w okolicy mistrzowie kuchni, z rąk których powstają oryginalne, piękne dla oka i wyszukane w smaku potrawy.

W tym tygodniu Szef Kuchni poleca zupę krem ze świeżych, regionalnych pomidorów (14 zł), a na główne danie - żebro wołowe confit (51 zł). Wołowina w tym daniu przygotowana jest metodą konfitowania, a następnie pieczona w sosie BBQ i podawana z pieczonym ziemniakiem faszerowanym twarogiem, boczkiem, rzodkiewką i szczypiorkiem. Potrawa podawana jest z zestawem sałat i warzyw sezonowych. Obsługa kelnerska proponuje specjalnie dobrane do potrawy czerwone, wytrawne wino Gamla Cabernet Sauvignon pochodzące z Izraela.

Na zakończenie, dla lubiących słodkości, kawa i deser - szarlotka z cytrynową bezą podana z lodami waniliowymi i owocami sezonowymi (17 zł).

W ostatni weekend sierpnia, od piątku 30.08.2019 do niedzieli 01.09.2019, z okazji elbląskiego Święta Chleba, restauracja Dom Królów zaprasza wszystkich Elblążan do skorzystania z oferty promocyjnej – na wszystkie dania z karty menu – rabat -15%.

Restauracja Dom Królów

Ul. Stary Rynek 54-59, 82 – 300 Elbląg

tel. + 48 55 611 66 95

mob. + 48 606 115 531

e-mail: [email protected]

www.facebook.com/domkrolow

www.hotelelblag.eu

 

---- artykuł sponsorowany ----

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:Pozostałe