×

Bolt w Elblągu przed Uberem

  • 28.05.2019, 11:39 (aktualizacja 28.05.2019, 11:54)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Bolt w Elblągu przed Uberem Ilustracja do tekstu
Elbląg dołącza do grona 19 miast w Polsce, w których dostępna będzie aplikacja Bolt – platforma łącząca kierowców z pasażerami. Najniższe na rynku ceny przejazdów dla klientów oraz znajomość ceny przejazdu przed jego rozpoczęciem to tylko niektóre z korzyści płynących z korzystania z usługi. Dla kierowców chcących rozpocząć kooperację z aplikacją, przygotowane zostały atrakcyjne warunki współpracy oraz bonusy.

 

Dzięki aplikacji Bolt, mieszkańcy Elbląga będą mogli podróżować szybko i komfortowo, płacąc najniższe ceny rynkowe. Platforma oferuje na start zniżki dla klientów, którzy na przejazdach mogą zaoszczędzić nawet do 50%. Kierowcy, którzy  rozpoczną współpracę z marką, mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy, a także bonusy, dzięki którym, wykonując 40 przejazdów, zarobią dodatkowo 600 zł.


„Naszym celem, od początku działania firmy, jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań transportowych, które sprawiają, że poruszanie się po mieście jest komfortowe, tanie i szybkie dla pasażerów, a dla kierowców stanowi atrakcyjną formę współpracy i możliwość zarobkowania dostosowaną do własnych potrzeb

- mówi Alex Kartsel, Country Manager Bolt w Polsce

– Cieszy nas, że pasażerowie doceniają nas m.in. za przejrzystość cen, znajomość kwoty przejazdu przed jego rozpoczęciem oraz szybkość realizacji usługi. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza oferta była jak najbardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów.


Początkowe bonusy dla kierowców zaczynają się już od 200 zł dodatkowego zarobku za 10 przejazdów. Czas pracy jest elastyczny, bez wymogu minimalnej liczby przejazdów. Rekrutacja dla współpracowników w Elblągu trwa cały czas. Pierwsi kierowcy rozpoczną przejazdy już 30 maja (czwartek).

Aby zarejestrować się w aplikacji, należy przedstawić komplet dokumentów, zawierających m.in. zaświadczenie o niekaralności i ważną polisę OC. Auto do przewożenia pasażerów musi być 5 drzwiowe, zadbane, w dobrym stanie wizualnym i technicznym. W celu cotygodniowego rozliczenia, kierowcy muszą prowadzić również działalność gospodarczą, bądź współpracować z licencjonowanym partnerem flotowym. W tej chwili, na terenie całej Polski, z aplikacją Bolt i licencjonowanymi partnerami współpracuje prawie 100 tysięcy kierowców, na całym świecie liczba ta przekroczyła już pół miliona.


Opłata startowa dla pasażera wynosi 4 zł, cena za kilometr to 1,30 zł oraz 0,25 gr za minutę. Aby móc zamówić przejazd, należy na smartfonie zainstalować aplikację Bolt. Jeszcze przed potwierdzeniem przejazdu pasażer informowany jest o tym, jaka będzie jego całkowita cena. Może również zobaczyć imię kierowcy, a także markę i numer rejestracyjny samochodu. Wszystkie te dane, wraz z dokładną trasą przejazdu, zostają zapisane w aplikacji, co wpływa na bezpieczeństwo pasażerów. Cenę, oraz przewidywany czas oczekiwania na kierowcę, można również sprawdzić podczas korzystania z Google Maps. Istotnym elementem aplikacji jest również możliwość wystawienia oceny kierowcy, aby poinformować innych użytkowników o tym, czy byliśmy zadowoleni z usługi. 


Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. Zmiana logo i nazwy podyktowane były dynamicznym rozwojem marki na całym świecie, również w Polsce.

W ciągu ponad 5 lat funkcjonowania platformy, w różnych krajach pojawiło się wiele nowych opcji podróżowania – możliwość wypożyczenia motoroweru, elektrycznej hulajnogi, a nawet zamówienie przejazdu rikszą w krajach w Afryce, gdzie taka forma transportu jest popularna.

W Polsce na szczególną uwagę zasługuje dostępna w Warszawie, wyjątkowa kategoria Bez barier, w której przejazd zamówić mogą osoby z niepełnosprawnością, podróżujące z psem-przewodnikiem, czy seniorzy, a kierowcy są specjalnie przeszkoleni, aby móc pomagać pasażerom.

Rozwój aplikacji, dającej pasażerom coraz więcej możliwości wyboru dopasowanego do ich oczekiwań i potrzeb transportu sprawił, że wcześniejsza nazwa, odnosząca się do początkowej działalności firmy, stała się nieaktualna. Bolt, czyli z języka angielskiego piorun, symbolizuje szybkość, łatwość przemieszczania się oraz wiarę w to, że przyszłość transportu będzie elektryczna. 

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Kowalski
Jan Kowalski 30.05.2019, 17:36
Powodzenia dla kierowcow Bolta.
Do zobaczenia wkrotce :-)
Pozdrawiam -Inspektor ITD-
Masakra
Masakra 29.05.2019, 21:46
Będziecie robić kursy po max 7 zł i jeszcze trzeba dojechać po hrabiostwo co płaci 12 zł za taxi i wymaga niewiadomo czego...a 10 zł płaci w lokalu za piwo......
Masakra
Masakra 29.05.2019, 21:37
Życzę powodzenia.....jazda za takie pieniądze to strata czasu zarabianie tylko na paliwo i naprawy u mechanika ..
Uber eats
Uber eats 28.05.2019, 22:13
Wreszcie ktoś zastąpi chamskich taksówkarzy i będzie miły
Bezprzesady
Bezprzesady 28.05.2019, 20:35
Cena czyni cuda a dobrze sprzedana przenosi góry. Panowie z WITD do boju
kamilllloooo
kamilllloooo 28.05.2019, 18:47
Czy każdy taksowkarz to zlodziej czy tylko 9/10 to złodzieje?
Tomi
Tomi 28.05.2019, 17:08
Za kurs 12 zł a syfu narobi za 20 ha ha burżuje!!
Tomi
Tomi 28.05.2019, 17:06
Panowie teraz nie ma egzaminu z topografi miasta więc czy będzie taniej no nie wiem ale co nie którzy dali by sobie jaja ogolić za 3 złote!!!!
Adam
Adam 29.05.2019, 09:40
mi możesz ogolić za darmo, poważnie
Grzeda
Grzeda 29.05.2019, 06:47
Jest egzamin.
Tomi
Tomi 28.05.2019, 17:03
Panowie teraz nie ma egzaminu z topografi miasta więc czy będzie taniej???? No nie wiem ale co nie którzy dali by sobie jaja
Polak
Polak 28.05.2019, 16:24
Jakim trzeba byc zyciowym nieudacznikiem by we wlasnym kraju ponizac sie i jezdzic nielegalnie z uberem czy boltem z obcokrajowcem nieogarniajacym miasta i i ryzykowac zycie dla 10 zlotych....zal.pl
Robert
Robert 28.05.2019, 16:03
Nielegalne jest nielegalne i choćbyście się opsiusiali to i tak pozostanie nielegalne za co są wielkie kary
Kierowca
Kierowca 28.05.2019, 16:00
Jednak ciezko dobyc ten bonus o ktorym pisza. Po wprowadzeniu do rzeszowa tez byly bonusy a w ciagu 24h byl 1 przejazd ... Te bonusy sa nie do zrealizowania
Klient
Klient 28.05.2019, 15:23
Ludzie są jednak naiwni dalej będę korzystał z usług taxi bo tam płacę gotówką lub kartą płatniczą a owych aplikacjiach typu Uber czy bolt musisz dać dostęp do swojego konta bankowego z którego one same pobierają ile chcą czyli jest ryzyko oczyszczenia konta takiego klienta.jak znika więcej to ty musisz się upominać o swoje pieniądze które zostały nie prawidłowo pobrane a takie sytuacje mają miejsce, więc wolę zapłacić 3 czy 5zl więcej ale spać spokojnie,a nie dawać dostęp do swojego konta obcej korporacji
Hehehe
Hehehe 13.06.2019, 17:21
Sprytnie złotówo
Gosc
Gosc 29.05.2019, 09:35
Ale glupoty wypisujesz.
Podpis?
Podpis? 29.05.2019, 13:53
Klient to taxi driver który ma już z 45 l i nie wie jak wygląda płatność internetowa. Bo co jest bezpieczniejsze - dawanie hajsu taksówkarzowi jak jest się nawalonym w ciul czy płatność internetowa w pełni monitorowana przez aplikację i konto bankowe? Podpięcie do Bolta karty z Revoluta sprawia, że nigdy bezpieczniej nie było.
Klient
Klient 28.05.2019, 15:06
Poczytajcie sobie komentarze na temat Volta . Jak działa aplikacja i jak bardzo są zadowoleni klienci którzy korzystali
Raduś
Raduś 28.05.2019, 14:48
Szybko przyjdą, jeszcze szybciej odjada :)
Pasażer Bolta
Pasażer Bolta 28.05.2019, 14:47
Nareszcie Bolt w mieście musze powiedzieć wszystkim znajomym zeby ścigali juz aplikacje. Walić śmierdzących taksówkarzy. A kierowcy Bolta niech sie nie boją ITD wszystko jest legalne to kierowcy taksówek tak nagłaśniają ze to NIELEGALNE PRZEWOZY. A tak naprawdę to oni guwno wiedzą na ten temat
Artur
Artur 28.05.2019, 17:07
Najlepsze jest to że taksówki śmierdzą tym co wożą
Tomi
Tomi 28.05.2019, 15:14
Gówno analfabeto piszemy przez ó zamknięte
Dagmarka
Dagmarka 28.05.2019, 14:36
Ja zawsze zamawiaj taksówki z Tele Taxi 196-26 i nigdy nie miałam z nimi problemu. Do tego rozdają kupony konkursowe za które można wygrać ciekawe nagrody. Ja raz trzasnęłam telewizor hihi. od dziś wisi na mojej ścianie, a jeśli mam dopłacać 3 złote więcej ale czuć się bezpiecznie w związku z ubezpieczeniem to dla mnie wybór jest oczywisty. TYLKO LEGALNE TAKSÓWKI!, a najlepiej Tele. Co nie zmienia faktu, że często też korzystam z hallo lub mivico czy też rabat!
Kierowca uber
Kierowca uber 28.05.2019, 16:15
Haha ty jesteś debil z taxi i oszust, tylko uber i bolt i w *** miec zlodzieji z taxi grubych smierdzacych brudasow z czerwonymi mordami
Wąsaty tata
Wąsaty tata 28.05.2019, 17:09
Twoja mama dobrze nas wspomina synu
Art
Art 28.05.2019, 15:00
Zapomniałaś dodac"komentaz zawiera lokowanie prodyktu" lub "komentarz sponsorowany". Piszesz tylko legalne taksówki a co Bolt czy uber są nielegalni?? To tak jak by pani z małego warzywniaka krzyczała że Carrefour jest nielegalny.
pedro
pedro 28.05.2019, 14:15
I dobrze, wszystko co by klient mial lepiej, walic zlotowy
Uuuu
Uuuu 28.05.2019, 14:12
Itd już się szykuje w Olsztynie kierowcy bolta dostają kary po 12 tys.
Raduś
Raduś 28.05.2019, 14:46
Bo to złodzieje bez licencji i szkoły
M
M 28.05.2019, 12:23
Nareszcie!!!! Może Elbląskie korporacje się obudzą i będzie w taxówkach pachniało, będzie klimatyzacja a nie syf kiła i mogiła!
Extreme Napalm Terror
Extreme Napalm Terror 29.05.2019, 05:56
To jedź tramwajem! Dopiero poznasz życie.
Raduś
Raduś 28.05.2019, 14:47
Sam pachnij a wtedy rządaj
lolek