×

Śmiertelne potrącenie na S7. Nie żyje 28 latek

  • 24.03.2019, 17:04
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmiertelne potrącenie na S7. Nie żyje 28 latek fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 24 marca około godziny 15.00 na drodze S-7, na wysokości miejscowości Pólko (gmina Pasłęk) doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny.

 

Do wypadku doszło na trasie S7, na wysokości miejscowości Pólko (gmina Pasłęk) , na pasie ruchu w kierunku Gdańska. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-latek przebiegał przez jezdnię. 48-latek jadący samochodem osobowym marki Peugeot nie zdołał wyhamować, w wyniku czego potrącił mężczyznę.

28-latek zginął na miejscu. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Gdańska, na miejscu pracuje policja oraz prokurator.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 25.03.2019, 13:49
Ma ktos zdjecia. albo film z kamerki?
Andrzej
Andrzej 24.03.2019, 21:23
Tak to się kończy skracanie drogi.
kk
kk 24.03.2019, 20:40
a co on robił na drodze szybkiego ruchu
Kierowca
Kierowca 24.03.2019, 19:48
Szkoda ze panowie nie zaslonili parawanu dokladnie nie jest mily widok dla dziecka jezeli widzi na drodze rozszarpane cialo (chodzi o kierunek w strone warszawy) szkoda kierowcy teraz przez delikwenta bedzie ciagany wszedzie z kad tacy ludzie biora sie jemu to juz rybka ale klopot dla rodziny
ona
ona 25.03.2019, 17:43
najpierw się gapią i zwalniają prawie do zera, a później pretensje mają....
uczestnik
uczestnik 24.03.2019, 22:32
Panowie zabezpieczyli jak trzeba...byłam i widziałam
Łapiduch
Łapiduch 24.03.2019, 21:35
To trzeba było powiedzieć dziecku żeby nie patrzył w tą stronę... Głupie pretensje z Twojej strony. Równie dobrze mogli zblokować całą drogę , wtedy byś miał problem że w korku stałeś... Polakowi nie dogodzisz.... Szkoda też osób którzy pracowali przy tym zdarzeniu że musieli nie tylko na to patrzeć , ale i go zbierać...
J
J 24.03.2019, 20:54
Jechałem ok 15 w stronę Warszawy i widziałem ten samochód i przy samochodzie leżała jakąś dziewczyna nieprzytomna. Czy ktoś jeszcze został poszkodowany?
uczestnik
uczestnik 24.03.2019, 22:35
To był młody mężczyzna który wbiegł z niewiadomego powodu na S7 Szkoda że nikt się nie zatrzymał wcześniej żeby udzielić pomocy
Eden
Eden 24.03.2019, 21:13
Jaka dziewczyna niby ? Tam tylko ten chlopak
J
J 24.03.2019, 21:31
Widziałem kogoś parę metrów od samochodu i wydawało mi się że to była kobieta w majtkach. Te ciało nie było tak rozszsrpane. Może mi się przewidziało i to był rzeczywiście ten chłopak. Albo pasażerka?
Przykrosiepatrzy
Przykrosiepatrzy 25.03.2019, 09:33
Osoba w majtkach to byl chyba ten mężczyzna. Tez jak jechaliśmy widzieliśmy w namiocie leżąca osobę w majtkach i nogi były całe gole i dziwnie ułożone,pewnie były połamane i dlatego. Okropny widok i współczucia dla rodziny. Niestety na tej drodze nie powinno być pieszych, zastanawiam się jak ten człowiek znalazł się w tym miejscu. :((
Cc
Cc 25.03.2019, 11:36
Dziwne ze w majtkach i o golych nogach ....
Eden
Eden 24.03.2019, 22:05
To. Byl chlopak 😭 jak to wygladalo mozna jakos prvi ?

Pozostałe