Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Artykuły

19 września 1772 roku, po zajęciu Elbląga przez wojsko, władze pruskie zawiesiły funkcje Rady Miejskiej
19 września 1772 roku, po zajęciu Elbląga przez wojsko, władze pruskie zawiesiły funkcje Rady Miejskiej
Czy wiesz, że… 247 lat temu, 19 września 1772 roku, po zajęciu miasta przez wojsko, władze pruskie zawiesiły funkcje Rady Miejskiej? 19.09.2019 15:12
Policja w Elblągu przypomina: teraz możesz dostać za to mandat!
Policja w Elblągu przypomina: teraz możesz dostać za to mandat!
Policjanci z wydziału ruchu drogowego elbląskiej komendy pełniąc służbę na drogach w okolicach Elbląga zwracają uwagę również na używanie elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym. Pamiętajmy, że teraz już znacznie szybciej zapada zmrok. 19.09.2019 14:24    3
Aktualne oferty pracy (19.09.2019)
Aktualne oferty pracy (19.09.2019)
Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl 19.09.2019 13:57
Mieszkańcy powiatu elbląskiego wpadli podczas kontroli drogowej
Mieszkańcy powiatu elbląskiego wpadli podczas kontroli drogowej
Papierosy z przemytu o szacunkowej wartości 260 tys. zł zabezpieczyli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie. Nielegalny towar przewoziło dwóch mężczyzn, których zatrzymano do kontroli drogowej. 19.09.2019 13:10
Kompromitacja elblążanki w Radiu Zet
Kompromitacja elblążanki w Radiu Zet
Elblążanka Dominika Figurska-Chorosińska startuje z list Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, dziś była gościem Radia Zet. Na pytanie dziennikarki ilu posłów jest w Sejmie? odpowiedziała: "nie powiem pani". 19.09.2019 12:16    19
Muzyczna siła tkwi w kwartecie - „Cup of Time” w Elblągu
Muzyczna siła tkwi w kwartecie - „Cup of Time” w Elblągu
Energia? Mogłyby im jej pozazdrościć największe wulkany. Wszechstronność? Choć wierni jazzowi, o klasycznych akordach mogliby mówić godzinami (i to robią!), a muzyka filmowa nie ma przed nimi tajemnic. Wyobraźnia? Nieograniczona i kreatywna, jak mało która w świecie artystycznym. „Cup of Time” – kwartet, który zaraża melomanów tylko optymizmem – wystąpi już 6. października w Ratuszu Staromiejskim. Pod batutą Jarosława Praszczałka i w towarzystwie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. 19.09.2019 12:03
Elblążanka zatrzymana w centrum miasta. Miała blisko 2,5 promila
Elblążanka zatrzymana w centrum miasta. Miała blisko 2,5 promila
Policjanci z Elbląga zatrzymali wczoraj kobietę, która prowadziła samochód w stanie nietrzeźwym. Pani miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie i została zatrzymana w centrum miasta. Kierowanie w stanie nietrzeźwym to przestępstwo, za które kodeks karny przewiduję karę do 2 lat pozbawienia wolności. 19.09.2019 11:59    1
Mężczyzna utonął przy ulicy Stawidłowej
Mężczyzna utonął przy ulicy Stawidłowej
Dziś, 19 września około godziny 9.00 z rzeki przy ulicy Stawidłowej w Elblągu wyciągnięto ciało mężczyzny. 19.09.2019 11:13
W tym roku ponownie spotykajmy się na Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur.
W tym roku ponownie spotykajmy się na Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur.
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego po raz dziewiąty organizuje doroczne spotkanie samorządowców zaangażowanych w promocję gmin, miast i powiatów. Festiwal odbędzie się w Mrągowie, w dniach 3-4 października. Tematem przewodnim 9 Festiwalu jest Kompetentna kadra – nowoczesny biznes – silny region. 19.09.2019 10:06
Zderzenie pojazdów na ulicy Browarnej
Zderzenie pojazdów na ulicy Browarnej
Dziś, 18 września około godziny 15.30 na ulicy Browarnej w Elblągu doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. 18.09.2019 16:25
18 września 2017 znów wylała Kumiela?
18 września 2017 znów wylała Kumiela?
Czy wiesz, że… 2 lata temu, 18 września 2017 znów wylała Kumiela? 18.09.2019 15:03    1    1
Przyszła do komendy zgłosić przywłaszczenie telefonu. Jak wychodziła zobaczyła sprawców
Przyszła do komendy zgłosić przywłaszczenie telefonu. Jak wychodziła zobaczyła sprawców
Mieszkanka Elbląga przyszła do komendy zgłosić przywłaszczenie telefonu. Po przesłuchaniu wyszła z budynku i zobaczyła przechodzących sprawców. Byli to dwaj mężczyźni, których znała i spotkała wcześniej na terenie Elbląga. Zostali zatrzymani i przesłuchani. W jednym z lombardów policjanci odnaleźli skradziony telefon. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 18.09.2019 14:38    3    1
Reklama
Reklama