Zatrzymani w Elblągu za posiadanie narkotyków. "W mieszkaniu zastali trzech panów, a na stole zawiniątko z marihuaną"
W miniony weekend policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u nich amfetaminę i marihuanę. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
04.11.2019 13:13
10