Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Artykuły

Biskup elbląski pokieruje archidiecezją gdańską!
Biskup elbląski pokieruje archidiecezją gdańską!
Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację księdza arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia z posługi arcybiskupa metropolity gdańskiego i mianował administratora apostolskiego archidiecezji gdańskiej sede vacante w osobie biskupa elbląskiego Jacka Jezierskiego. 13.08.2020 12:42    2
Sąd oddalił skargę Miasta Elbląg!
Sąd oddalił skargę Miasta Elbląg!
6 sierpnia 2020 roku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie w składzie następującym: Przewodnicząca Sędzia WSA Marzenna Glabas (spr.) Sędziowie Sędzia WSA Bogusław Jażdżyk Sędzia WSA Adam Matuszak Protokolant specjalista Anna Piontczak po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 6 sierpnia 2020 roku sprawy ze skargi Gminy Miasta Elbląg na rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 7 maja 2020 r., nr PN.4131.192.2020 w przedmiocie likwidacji jednostki budżetowej Pogotowie Socjalne z siedzibą w Elblągu przy ul. Królewieckiej 102 oddala skargę. 13.08.2020 11:57    5    4
2000 zł grzywny za spalanie odpadów w Elblągu.. To mało?
2000 zł grzywny za spalanie odpadów w Elblągu.. To mało?
W dniu 23 maja br. strażnicy miejscy zauważyli gęsty dym o dziwnej barwie, unoszący się nad pawilonami pod Górą Chrobrego. 13.08.2020 11:36    4    1
11 nowych zakażeń w regionie : dziewczynka z powiatu elbląskiego i chłopiec z Elbląga
11 nowych zakażeń w regionie : dziewczynka z powiatu elbląskiego i chłopiec z Elbląga
Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego poinformował nas dziś (13 sierpnia) o 11 nowych zakażeniach koronawirusem w województwie warmińsko-mazurskim. Wśród 11 nowych zakażeń jest dziewczynka z powiatu elbląskiego oraz chłopiec z Elbląga, dzieci przebywają w izolacji domowej. 13.08.2020 11:15    10
1 700 paczek białoruskich papierosów kupił dla siebie
1 700 paczek białoruskich papierosów kupił dla siebie
Mieszkaniec gminy Orneta wpadł podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie ujawnili w jego aucie białoruskie papierosy o szacunkowej wartości 24 tys. zł. 13.08.2020 10:48    2    1
Noc spadających gwiazd z Tolkmicka
Noc spadających gwiazd z Tolkmicka
W nocy z 12 na 13 sierpnia 2020 przypadła kulminacja zjawiska Perseidów, co oznacza, że po zmierzchu na niebie istniała możliwość dostrzeżenia blisko 100 "spadających gwiazd" w ciągu godziny. 13.08.2020 10:14    1    1
Poradnie w szpitalu będą zamknięte
Poradnie w szpitalu będą zamknięte
14 sierpnia 2020 r. zamknięte będą poradnie specjalistyczne, jak również administracja Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. 12.08.2020 19:38    4
Po starówce z kastetem
Po starówce z kastetem
Zaczepiał kobietę z dziećmi na Starym Mieście... Mężczyzna został ujęty przez Strażników Miejskich. 12.08.2020 17:13    3    1
Ukradli blokadę
Ukradli blokadę
5 sierpnia strażnicy miejscy z Elbląga założyli blokadę na koło pojazdu Mercedes, który nie zastosował się do znaku B-36 "Zakaz zatrzymywania się". Na drugi dzień dyżurny Straży Miejskiej otrzymał telefon z informacją, że dwóch mężczyzn próbuje ściągnąć blokadę z koła. 12.08.2020 16:58    4    2
Dołącz do zgranego zespołu!
Dołącz do zgranego zespołu!
Każdego dnia 26,000 naszych specjalistów w 50 oddziałach w 20 krajach przeprowadza z klientami rozmowy w ponad 33 językach. Świadczymy usługi dla międzynarodowych marek w różnych branżach. 12.08.2020 15:07
Nielegalne wydobycie bursztynu. Interweniowała Straż Leśna Nadleśnictwa Elbląg
Nielegalne wydobycie bursztynu. Interweniowała Straż Leśna Nadleśnictwa Elbląg
W minionym tygodniu, w godzinach nocnych, funkcjonariusze Straży Leśnej Nadleśnictwa Elbląg, we współpracy z posterunkiem Policji w Sztutowie, w trakcie patrolu lasu, którego celem było przeciwdziałanie nielegalnemu wydobywaniu bursztynu, ujawnili nowe miejsce, w których pozyskiwany był bursztyn. 12.08.2020 14:27    1
Zatrzymany w Pasłęku. Miał przy sobie amfetaminę
Zatrzymany w Pasłęku. Miał przy sobie amfetaminę
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie narkotyki. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 12.08.2020 13:09    3
Reklama
Reklama