Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
Instagram.com
Youtube.com
Tiktok.com
RSS
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 12:32
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Szukaj
Wiadomości
Nekrolog
Ogłoszenia
Katalog firm
Reklama
Kontakt
Szukaj
STRONA GŁÓWNA
TERAZ W ELBLĄGU
NA SYGNALE
SPORT
KULTURA
TERAZ W REGIONIE
POLSKA I ŚWIAT
ZAMÓW SPOT REKLAMOWY
PRODUKCJE TRUSO MEDIA
PROMOCJA POLITYKI SPÓJNOŚCI UE
Pokaż pozostałe elementy menu
Reklama
Strona główna
Artykuły
Teraz w Elblągu
Teraz w Elblągu
Wybierz kategorię
Komunikaty
Rabaty
Express Elbląg Poleca
Klub Przyjaciół Elbląga
Retro tv
20 lat temu
Elbląg na dużym ekranie
Na sygnale
Tym żyje internet
Moto Express
Pieniądze elblążan
Teraz w Elblągu
Polityka
Inwestycje
Elbląski Facebook
Elbląski Instagram
SPORT
Teraz w regionie
Polska i Świat
Produkcja
Audycje
KULTURA
PODCAST
DLA FIRM - reklama lokalna
Promocja Polityki Spójności Unii Europejskiej
BIZNES PRZY STOLE - wszystko dla Przedsiębiorcy
Teraz w Elblągu
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Na widok strażaków kot zszedł z drzewa
Dziś, 7 kwietnia około godziny 19.00 strażacy z Elbląga interweniowali w Gronowie Górnym, tam przy ulicy Szafirowej kot wszedł na drzewo i jak twierdziła zgłaszająca interwencję, zejść już nie umiał.
07.04.2019 21:06
1
Strzelanina na Kosynierów Gdyńskich. Śledztwo zakończone!
Prokuratura Okręgowa w Elblągu zakończyła śledztwo w sprawie mającego miejsce w dniu 12 kwietnia 2017 roku w Elblągu usiłowania zabójstwa dwóch mężczyzn przy użyciu broni palnej , w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie.
07.04.2019 17:25
9
3
Oszukał elbląskiego przedsiębiorcę na ponad 340 tysięcy złotych!
Prokuratura Okręgowa w Elblągu zakończyła śledztwo w sprawie dotyczącej doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości na szkodę elbląskiego przedsiębiorcy.
07.04.2019 17:15
2
Druga sakra biskupia w dziejach kościoła św. Mikołaja w Elblągu [ZDJĘCIA]
W sobotę, 6 kwietnia w kościele św. Mikołaja w Elblągu miała miejsce uroczystość święceń biskupich ks. Wojciecha Skibickiego, to historyczne wydarzenie nie tylko w dziejach Diecezji Elbląskiej, ale także naszego miasta.
07.04.2019 16:48
1
2
Szukają zabytków przed przekopem Mierzei Wiślanej. Wykopali barkę desantową
Jak poinformował serwis informacyjny TVN24 w pobliżu miejsca, gdzie rząd planuje przekop przez Mierzeję Wiślaną, fascynaci historii rozpoczęli odkopywanie i inwentaryzowanie sprzętu z czasów II wojny światowej, który wciąż leży pod grupą pokrywą piasku.
07.04.2019 12:38
2
4
Elbląg. Wiadomości Truso.TV 05.04.2019
05.04.2019 16:52
Uwaga, oszuści dziś atakują w Elblągu!
Dziś, 5 kwietnia Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odnotował kilka prób wyłudzenia pieniędzy metodą na wnuczka!
05.04.2019 15:22
3
Elbląg: Terytorialsi pomogą w czasie katastrof i klęsk żywiołowych
Samorządowcy z powiatu elbląskiego i braniewskiego będą współpracować z żołnierzami z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie, na wypadek wystąpienia katastrof czy klęsk żywiołowych. Potrzeby i możliwości takiej pomocy ustalono na spotkaniu w Olsztynie.
05.04.2019 13:59
2
Brak wody od 8-12 kwietnia
EPWiK Sp z o.o. informuje, że w godzinach nocnych między 08-12.04.2019 r. odbędzie sie płukanie sieci wodociągowej.
05.04.2019 13:39
To będzie druga taka uroczystość w dziejach Elbląga
W sobotę (6 kwietnia) o godzinie 11.00 w katedrze św. Mikołaja odbędą się świecenia biskupie ks. doktora Wojciecha Skibickiego.
05.04.2019 13:14
2
Będą kontrole w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych
1/3 oddziałów SOR w pięciu województwach, stacje pogotowia ratunkowego, pięciu wojewodów, centrala Narodowego Funduszu Zdrowia i jego regionalne oddziały – te miejsca sprawdzi NIK, żeby odpowiedzieć na pytanie, czy polski system ratownictwa umożliwia sprawne i skuteczne rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji pacjentów zgłaszających się na SOR-y i zajęcie się tymi, którzy wymagają natychmiastowej pomocy. NIK zaplanowała tę kontrolę w odpowiedzi na docierające do Izby sygnały, że ratowników jest za mało, są przemęczeni i fizycznie nie mają szans sprostać wszystkim obowiązkom. Kontrola ruszy w drugiej połowie roku. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia procedury.
05.04.2019 11:58
Stara siódemka zablokowana. W Kazimierzowie zderzyły się dwa samochody!
Dziś, 5 kwietnia około godziny 9.00 na starej siódemce, na wysokości miejscowości Kazimierzowo doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.
05.04.2019 10:08
1
poprzednia
1
...
821
822
823
824
825
826
827
...
następna
Reklama
Reklama