Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Wypadki w Elblągu zdarzają się niestety często. Zawsze staramy się najszybciej informować o wypadkach, rodzinnych tragediach w Elblągu. Jesteśmy jednym z pierwszych elbląskich portali informacyjnych na miejscach wypadków na siódemce lub pożarach w Elblągu. Kiedy dojdzie do tragedii i zdarzy się pobicie lub zabójstwo w Elblągu, możecie liczyć na rzetelne i szybkie źródło wiadomości. Dowiesz się również o śmierci w Elblągu, gdyż publikujemy najważniejsze nekrologi. Byłeś świadkiem wypadku lub potrącenia w Elblągu? Napisz do nas!

Śmiertelny wypadek na trasie Braniewo-Pieniężno
Śmiertelny wypadek na trasie Braniewo-Pieniężno
W Szalmi (gmina Płoskinia), na drodze powiatowej z Braniewa do Pieniężna, doszło do śmiertelnego wypadku. 16.03.2022 15:41    1
Podpalacz w Elblągu zatrzymany!
Podpalacz w Elblągu zatrzymany!
Policjanci wydziału „mienia” zatrzymali 39-latka podejrzanego o podpalenia wiat śmietnikowych. Mężczyzna ma na koncie kilka takich czynów. Straty spowodowane przez podpalacza wyceniono na ponad 50 tysięcy złotych. 15.03.2022 14:17    2    2
Potrącenie na przejściu – dziś znamy wyrok
Potrącenie na przejściu – dziś znamy wyrok
Pewna kobieta kierująca osobowym citroenem potrąciła na przejściu dla pieszych inną kobietę. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Policjanci, którzy obsługiwali zdarzenie drogowe skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Dziś znamy już wyrok w tej sprawie. 15.03.2022 14:10    1
Elblążanka przekazała “kurierowi” 15 tys. zł oraz biżuterię o wartości 10 tys. zł.
Elblążanka przekazała “kurierowi” 15 tys. zł oraz biżuterię o wartości 10 tys. zł.
86-letnia elblążanka padła ofiarą oszustów, którzy wyłudzili od niej pieniądze i kosztowności metodą na tzw. wnuczka. Do kobiety zadzwonił fałszywy wnuczek z informacją, że potrącił samochodem kobietę w ciąży, a dziecko zmarło. Poprosił o pieniądze i kosztowności celem “załatwienia” sprawy. Starsza pani dała się nabrać. Przekazała “kurierowi” 15 tys. zł i biżuterię o wartości 10 tys. zł. Policjanci przedstawiają mechanizm działania przestępców i ostrzegają przed nimi. 15.03.2022 12:19
Akcja elbląskich funkcjonariuszy KAS w Ornecie
Akcja elbląskich funkcjonariuszy KAS w Ornecie
14 automatów i trzy stanowiska komputerowe zajęli funkcjonariusze olsztyńskiej KAS na przełomie lutego i marca br. Działania prowadzone były na terenie Kętrzyna, Ornety i Łomży. 15.03.2022 09:34    1
Znaleziono telefon. Trafił na komendę policji w Elblągu
Znaleziono telefon. Trafił na komendę policji w Elblągu
Policjanci z Elbląga szukają właściciela telefonu komórkowego. Aparat Samsung został znaleziony 13 marca 2022 r. przy ul. Fałata w Elblągu. 15.03.2022 09:26
O włos od tragedii. Miał ponad 2 promile, pędził po drodze S7
O włos od tragedii. Miał ponad 2 promile, pędził po drodze S7
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali prędkość oraz trzeźwość kierujących. W ciągu weekendu przebadano na zawartość alkoholu w organizmie ponad 800 kierujących. Zatrzymano łącznie 4 kierujących, u których wynik badania był powyżej normy a właściwie wskazywał na zawartość alkoholu. 14.03.2022 20:01    2
Zatrzymanie na Robotniczej. Kierowca był pod wpływem amfetaminy i marihuany
Zatrzymanie na Robotniczej. Kierowca był pod wpływem amfetaminy i marihuany
Policjanci z Elblaga zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem działania amfetaminy i marihuany. Funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Odpowie za posiadanie środków odurzających i kierowanie pod ich wpływem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 14.03.2022 19:53
Zatrzymano sprawcę kradzieży mercedesa
Zatrzymano sprawcę kradzieży mercedesa
Pewien 46-letni mężczyzna dokonał rozboju zabierając mercedesa o wartości blisko 800 tysięcy złotych. Wcześniej umówił się na jazdę próbną, a w jej trakcie zagroził nożem osobie, która dysponowała autem. 100 kilometrów dalej mężczyznę zatrzymali elbląscy policjanci. 14.03.2022 19:46    2    2
Nowi policjanci w Elblągu
Nowi policjanci w Elblągu
Grono warmińsko-mazurskich policjantów powiększyło się o 51 osób. Nowi funkcjonariusze na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie ślubowali „służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia”. Było to drugie ślubowanie policjantów w tym roku na Warmii i Mazurach. 11.03.2022 15:14    1
Narozrabiali na parkingach i uciekli. Policja w Elblągu szuka świadków
Narozrabiali na parkingach i uciekli. Policja w Elblągu szuka świadków
Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w Elblągu na ul. Czerniakowskiej, na parkingu sklepu Biedronka. 11.03.2022 15:07    1    3
Przejęli dostęp w Elblągu, a wypłacili w Warszawie
Przejęli dostęp w Elblągu, a wypłacili w Warszawie
Dlaczego warto chronić swoje dane, dlaczego warto być ostrożnym jeżeli chodzi o wszelkiego typu inwestycje walutowe a w końcu dlaczego warto być sceptycznym jeżeli ktoś prosi nas o zainstalowanie w telefonie kolejnej aplikacji lub też podczas zakupów bądź sprzedaży podsyła nam do wypełnienia formularz. To proste bo możemy stać się ofiarą przestępstwa lub wykorzystani do tego by ktoś inny stał się taką ofiarą. 11.03.2022 14:29    2
Reklama
Reklama