Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na sygnale

Wypadki w Elblągu zdarzają się niestety często. Zawsze staramy się najszybciej informować o wypadkach, rodzinnych tragediach w Elblągu. Jesteśmy jednym z pierwszych elbląskich portali informacyjnych na miejscach wypadków na siódemce lub pożarach w Elblągu. Kiedy dojdzie do tragedii i zdarzy się pobicie lub zabójstwo w Elblągu, możecie liczyć na rzetelne i szybkie źródło wiadomości. Dowiesz się również o śmierci w Elblągu, gdyż publikujemy najważniejsze nekrologi. Byłeś świadkiem wypadku lub potrącenia w Elblągu? Napisz do nas!

Uwaga ślisko! Samochodem wpadł do rowu
Uwaga ślisko! Samochodem wpadł do rowu
Dziś, 21 listopada po godzinie 15.00 w Karczowiskach Górnych doszło do kolizji, mężczyzna wjechał samochodem do rowu. 21.11.2022 16:02
Tragiczny wypadek na S7. Policjanci apelują o rozwagę na drodze!
Tragiczny wypadek na S7. Policjanci apelują o rozwagę na drodze!
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś (21 listopada) po godzinie 7:00 na trasie S-7 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Stare Babki. 21.11.2022 15:29
Siedzieli w volkswagenie. Jeden wpadł za narkotyki
Siedzieli w volkswagenie. Jeden wpadł za narkotyki
Policjanci zatrzymali 24-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 21.11.2022 14:42    1    1
Pijana jechała BMW. Miała ponad 3 promile!
Pijana jechała BMW. Miała ponad 3 promile!
Policjanci z Elbląga podsumowali miniony weekend. Pomimo trudnej aury nie było wypadków drogowych. Policjanci odnotowali jedynie 17 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 1 nietrzeźwego kierującego. 21.11.2022 14:16
Zmiany w prawie drogowym. Pijani kierowcy stracą swoje samochody
Zmiany w prawie drogowym. Pijani kierowcy stracą swoje samochody
Posłowie zdecydowali, że pijani kierowcy będą tracili samochody na rzecz skarbu państwa. Nowe prawo musi jeszcze podpisać prezydent. 17.11.2022 22:26
Akcja "na mechanika" nie pomaga. Na Modrzewinie posypały się mandaty
Akcja "na mechanika" nie pomaga. Na Modrzewinie posypały się mandaty
Mowa tu dokładnie o elbląskiej „Modrzewinie” i prowadzącej na nią właśnie pod górę ulicy Jana Pawła II. A czemu i skąd mechanicy? Trzech kierujących kontrolowanych w ciągu ostatniej doby przez policjantów „testowało” po naprawie samochód. Każdy z nich przyznał, że jest mechanikiem samochodowym i… sprawdza auto. 17.11.2022 12:57    1
Mój sąsiad pali śmieciami! Dzięki aplikacji szybko poinformujesz o tym służby
Mój sąsiad pali śmieciami! Dzięki aplikacji szybko poinformujesz o tym służby
Zauważyłeś, że sąsiad pali śmieciami albo wywozi odpady do lasu. Nie chcesz jednak dzwonić po straż miejską. Już nie musisz. Teraz możesz skorzystać z nowej funkcji aplikacji mObywatel. 17.11.2022 06:24    2
Elbląska policja szuka tego mężczyzny
Elbląska policja szuka tego mężczyzny
Policjanci z elbląskiej komendy ustalają tożsamość młodego mężczyzny, który 9 października około godz. 4:50 przebywał na parkingu kompleksu handlowego przy ul. Teatralnej w Elblągu. 15.11.2022 13:13    1    1
"Szybcy i młodzi". Policyjna akcja na Modrzewinie
"Szybcy i młodzi". Policyjna akcja na Modrzewinie
W ciągu minionego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali trzeźwość blisko 400 kierujących, mierzyli także prędkość, szczególnie na odcinkach miejskich. Łącznie zatrzymano 7 praw jazdy, za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. 14.11.2022 14:00    3
Zatrzymania za narkotyki na Malborskiej i Ogólnej
Zatrzymania za narkotyki na Malborskiej i Ogólnej
Policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nich amfetaminę oraz marihuanę. 14.11.2022 12:11
Elbląska policja zapowiada kontrole podczas długiego weekendu
Elbląska policja zapowiada kontrole podczas długiego weekendu
Listopadowy długi weekend wynikający ze Święta Niepodległości, które w tym roku przypada w piątek, to dla niektórych dodatkowy dzień wolny, który przeznaczą na odpoczynek, a dla innych okazja do wyjazdu i wzięcia udziału w uroczystościach związanych z 11 listopada lub spędzenia tego czasu aktywnie poza domem. Równie aktywnie ten czas spędzą policjanci, którzy zadbają o porządek publiczny i bezpieczeństwo zarówno uczestników różnych zgromadzeń, jak i podróżujących. 10.11.2022 14:18
Z marketu prosto do celi. W areszcie udowodnili mu kolejne przestępstwa
Z marketu prosto do celi. W areszcie udowodnili mu kolejne przestępstwa
Policjanci z Elbląga zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże i włamania. Jego łupem padło, między innymi kilkanaście altanek działkowych w Elblągu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. 10.11.2022 11:41    2    1
Reklama
Reklama