Pasażer podczas lotu nie podporządkowywał się poleceniom załogi, zachowywał się głośno, wymachiwał rękami w kierunku innych pasażerów. Ponadto w trakcie podejścia do lądowania lekceważył sygnalizację „zapiąć pasy” i pomimo zakazu załogi wstawał z miejsca i chodził po pokładzie.
Mężczyzna został wyprowadzony przez strażników granicznych. W pomieszczeniu Straży Granicznej poddano go badaniu na zawartość alkoholu, wydmuchał 2 promile.
Za naruszenie ustawy prawo lotnicze 27-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i zwolniony.
Źródło: MOSG

![Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO] Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-drony-nad-elblagiem-syreny-i-akcja-sluzb-wideo-1777378245.png)









Napisz komentarz
Komentarze