Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Medycy z Elbląga pomogą Ukraińcom, ktorzy chcą walczyć o swój kraj

Medycy z Elbląga solidarni z Ukrainą, Wojewódzki Szpital Zespolony w Eblągu poinformował o możliwości przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia medycznego związanego z przedszpitalnym postępowaniem z obrażeniami, najczęściej powstającymi na polu walki.
Medycy z Elbląga pomogą Ukraińcom, ktorzy chcą walczyć o swój kraj

Autor: Państwowa Służba Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych

Propozycja szkoleniowa kierowana jest do wszystkich obywateli Ukrainy przygorowujących się do poworotu do swojego kraju.

Reklama

Osoby lub grupy chętnych osób proszone są o kontakt telefoniczny z Działem Marketingu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu w celu umówienia terminu - 55 239 57 04.

Ponadto, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu dołączając się do akcji organizowanej przez Urząd Miejski w Elblągu, przekazał w ramach pomocy środki opatrunkowe dla osób potrzebujących:


600 opakowań gazy sterylnej
5000 sztuk sterylnych gazików/kompresów
300 opakowań niesterylnych gazików/kompresów
360 sztuk podkładów ginekologicznych 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FranekTreść komentarza: Nareszcie !!!Data dodania komentarza: 6.11.2025, 11:47Źródło komentarza: Skrzyżowanie ul. Płk. Dąbka z Al. Piłsudskiego otwarteAutor komentarza: LalalalalaTreść komentarza: A co z Tartaczną? Zapomniany budynek, zapomniani ludzie. Skoro na Wyspie powstają parkingi przy porcie Marmara, to może ktoś w końcu spojrzy też na naszą stronę. Droga rozjechana, błoto po kostki trzeba chodzić naokoło, żeby dojść do domu. Czy naprawdę tylko bogatsze rejony zasługują na remont? Czas zrobić to sprawiedliwie Tartaczna też jest częścią miasta.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 10:31Źródło komentarza: Co z mieszkaniami komunalnymi w Elblągu? Miasto zdradza, jakie będą kierunkiAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Niby ładne a jakże zepsute. Przebudowa od podstaw i ciężko było przenieść przystani tramwajowe na drugą stronę skrzyżowania by kierowcom jeździło się bezpiecznie dwoma pasami prosto i lewym w lewo.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 06:53Źródło komentarza: Skrzyżowanie ul. Płk. Dąbka z Al. Piłsudskiego otwarteAutor komentarza: piotrTreść komentarza: ja podjade z godzine wczesniej pohalasujeData dodania komentarza: 5.11.2025, 09:44Źródło komentarza: Gdzie i kiedy będą polowania?Autor komentarza: JanTreść komentarza: Wąska droga powodzenia przy pierwszej gołoledźData dodania komentarza: 5.11.2025, 08:59Źródło komentarza: Będzie przejezdna do zakończenia prac, a potem dwa kierunkiAutor komentarza: menixsTreść komentarza: hhhahaData dodania komentarza: 5.11.2025, 08:54Źródło komentarza: Zamiast naprawy — strata! Uwaga w Elblągu na tego speca
Reklama