Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażnicy kontrolują i wystawiają mandaty

17 kwietnia podczas patrolowania miasta strażnicy dostrzegli silne zadymienie, czarny śmierdzący, wręcz gryzący dym wydobywający się z komina w jednym z elbląskich zakładów.
Strażnicy kontrolują i wystawiają mandaty

 

Kontrola wykazała, że właściciel zakładu spalał plastikowe elementy pojazdów. Został ukarany najwyższym przewidzianym w kodeksie mandatem karnym.

Tego samego dnia strażnicy ukarali jeszcze jednego mężczyznę, który spalał firmowe dokumenty na posesji jednego z elbląskich zakładów. Mężczyzna również został ukarany mandatem karnym.

Przypominamy o zakazie palenia jakichkolwiek odpadów, gdyż zgodnie z obowiązującym prawem jest to wykroczenie, za które grozi nam mandat w wysokości do 500 zł lub grzywna do 5.000 zł.

Źródło: Straż Miejska w Elblągu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

do smog 21.04.2021 08:02
do smog, przy Górnośląskiej 6 i 7 też leci czarny gryzący dym, a nieraz to i po 5 rano!

smog 21.04.2021 08:00
przy ul. Górnośląskiej 1 codziennie leci czarny gryzący dym a straż miejska ma to gdzieś i to trwa cały sezon i to w centrum miasta

Zapraszający 19.04.2021 20:59
Do SM Elbląg zapraszamy na Grottgera,Pabianicką,Półtuską tu trochę zarobicie

Krecha 20.04.2021 14:43
Zaprosić możesz co najwyżej swoją matkę żeby ją pojechać w kolejarza ??

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: E.Treść komentarza: Tyle kamer i nic.nie pomogło.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:40Źródło komentarza: Widziałeś to? Policja w Elblągu szuka świadkówAutor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzieAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Grają na czasie odwlekająData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:21Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Osoby o zaburzeniu narcystycznym zawsze włączają osoby trzeba to się nazywa triangulacja . Ludzie bez empatii nie mają sprawnego przedniego płata czołowego , ponieważ sami w Dzieciństwie doznawali przemocyData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:19Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci Oliwiera
Reklama