4 marca br. zespół kontrolny funkcjonariuszy olsztyńskiej KAS ujawnił na terenie Pasłęka punkt BITCOIN EMBASSY, w którym prowadzono gry na komputerach. Na miejscu funkcjonariusze zastali gracza, który wielokrotnie uruchamiał kolejne gry. Przesłuchali również osoby wychodzące z lokalu, których zeznania potwierdziły, że jest to punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. W środku znajdowały się stanowiska wyposażone w monitory ekranowe i jednostki komputerowe. Na żadnym z nich nie stwierdzono numerów poświadczenia rejestracji oraz zezwolenia.
Kontrolowany punkt posiadał kamery monitoringu. Ponadto w lokalu stwierdzono zamontowany system ostrzegawczy w postaci syren i alarmu, a także pojemnik, z którego można było rozpylać gaz pieprzowy.
Funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, potwierdzający nielegalny charakter urządzeń.
W ramach przeszukania pomieszczeń ujawnili dwa zestawy komputerowe oraz bitomat, klucze do bankomatu, a także dodatkowy monitor.
Wszystkie ujawnione przedmioty zabezpieczono jako dowody rzeczowe w sprawie, które wraz z dokumentacją przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu.
Źródło: KAS Olsztyn

![Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO] Drony nad Elblągiem, syreny i akcja służb [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-drony-nad-elblagiem-syreny-i-akcja-sluzb-wideo-1777378245.png)










Napisz komentarz
Komentarze