"Zmiany będą dotyczyć wyłącznie tych pojazdów, które są napędzane paliwami alternatywnymi i dodatkowy jego ciężar wynikał będzie z zamontowania alternatywnego systemu napędu. Ponadto ustawodawca wprowadzi pewne obostrzenie. Z prawa do prowadzenia cięższego pojazdu będą mogli korzystać ci kierowcy, którzy posiadają prawo jazdy przynajmniej od 2 lat"
- czytamy w "Polska times".
O zmiany w przepisach zapytał rządzących poseł Lewicy Marek Rutka. Otrzymał odpowiedź od Rafała Webera, sekretarza stanu w resorcie infrastruktury:
-"Planowany termin wprowadzenia w życie ww. zmian to pierwsza połowa 2021 r. Każda osoba spełniająca warunki określone w przepisach ustawy będzie nabywała uprawnienia do kierowania tego rodzaju pojazdami z mocy ustawy bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności."
Źródło: Polska times


![Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO] Od Wiednia do Nowego Jorku. Muzyczna podróż z Elbląską Orkiestrą Kameralną [WIDEO]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-od-wiednia-do-nowego-jorku-muzyczna-podroz-z-elblaska-orkiestra-kameralna-1773520872.webp)
![Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA] Kolizja w Suchaczu przestrogą dla kierowców [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kolizja-w-suchaczu-przestroga-dla-kierowcow-zdjecia-1773499066.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze