Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie prowadził, a i tak pojechał… prosto do aresztu

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali 40-latka. Mężczyzna za zlekceważenie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów trafił do aresztu.
  • Źródło: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Nie prowadził, a i tak pojechał… prosto do aresztu

Źródło: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Wczoraj funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli passata. Kierowcą była 31-letnia kobieta, a pasażerem auta był  40-latek z powiatu elbląskiego. 

Okazało się, że mężczyzna ma do odbycia karę 11-miesięcy pozbawienia wolności za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali go, a następnie przekazali do Aresztu Śledczego w Elblągu.

W dodatku, po sprawdzeniu pojazdu w bazach danych, okazało się, że passat nie ma aktualnego przeglądu i obowiązkowego ubezpieczenia. W związku z powyższym funkcjonariusze SG nie zezwolili kierującej na dalszą jazdę i prowadzą czynności w tej sprawie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama