Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Byli w odpowiednim miejscu i czasie

Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie i pomogli 22-latowi, który uległ wypadkowi na Lotniczej.
Byli w odpowiednim miejscu i czasie

Dziś (27 sierpnia) około godziny 13:00 na ulicy Lotniczej w Elblągu 22-letni mężczyzna uległ wypadkowi na deskorolce. 

Przypadkowo na to zdarzenie najechali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu.

"Przejeżdżając ulicą Lotniczą, zauważyliśmy leżącego na chodniku mężczyznę, udzieliliśmy mu pomocy, następnie 22-latek trafił pod opiekę ratowników medycznych"

- mówi nam st. kpt. Patryk Jarocki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, który najechał na to zdarzenie.

22-latek doznał urazu nogi, najprawdopodobniej z jej złamaniem trafi do szpitala.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Świadek 27.08.2025 15:50
Straż pożarna zjawiła się na miejscu zdarzenia, jednak poza biernym oczekiwaniem na przyjazd pogotowia nie podjęto żadnych działań. Największą aktywnością okazało się wykonanie zdjęcia i przesłanie go do prasy – jakby to właśnie miało największe znaczenie w całej sytuacji.

Reklama