Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Zaciągnął jej hamulec. W samochodzie była trójka małych dzieci

24 sierpnia na drodze S7 w okolicach zjazdu na Malbork doszło do niebezpiecznego incydentu. 31-letni mężczyzna będąc pasażerem pojazdu marki Ford Galaxy zaciągnął podczas jazdy hamulec ręczny. Auto kilkukrotnie obróciło się uderzając w bariery. Wkrótce odpowie za to przed sądem.
Zaciągnął jej hamulec. W samochodzie była trójka małych dzieci

"31-latek był pasażerem auta, którym kierowała jego partnerka, gdy zaciągnął hamulec pomocniczy, kobieta straciła panowanie nad autem I uderzyła w bariery ochronne. W aucie znajdowała się trójka małych dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało"

- informuje nadkomisarz Krzysztof Nowacki oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

KMP Elbląg

Zaraz po tym zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany przez elbląskich policjantów i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzut z art. 160 Kodeksu Karnego, czyli narażenie innej osoby na niebezpieczeństwo. Może mu grozić za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponadto wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

[WIDEO]

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PatologiaTreść komentarza: Panie Prezydencie Missan.dlaczego policja w Elblągu jest tak bardzo slaba.przyjezdza na interwencję po 23 do rodziny patologicznej.ktora nadużywa alkohol.robia imprezy alkoholowe.policja przyjeżdża do nich nie wystawiając żadnego mandatu.odjezdza a ci sobie balanguja.uzywajac wulgarne słowa.krxtczac przy piciu nie dając sąsiadom spać.a jak im się zwraca uwagę to pijani pryskaja gazem łzawiącym na sasiadow.impreza pomimo.przybycia policji trwała do 02.30..widac policja pozwala tej patologii na takie numery skoro nie wypisują nawet mandatu.a ci się śmieją i z sąsiadów i z policji.niestety skoro tak się dzieje będziemy kierować ta sprawę do komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.ci.ludzie mieszkają na ul.kosciuszki.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 17:59Źródło komentarza: Niechlubny rekordzista zatrzymany na ZatorzuAutor komentarza: ElblazaninTreść komentarza: Nie dobrze się dzieje z pracą policji w Elblągu.patologia rodziny na ul Kościuszki urządza sobie uczty alkoholowe z nie cenzuralnymi slowami i zachowaniami huliganskimi po godz.23 .30 łamiąc tym samym ciszę nocną.inni przez nich nie mogą dość we własnym mieszkaniu spokojnie.a jak się im zwraca uwagę to używają bezczelnie gaz łzawiący do sąsiada.policja przyjechała na interwencję i odjechała a oni jeszcze do 2.30 mieli imprezę olewając policje.widaz że policja elbląska jest bezradna wobec patologii rodzin nadużywających alkohol.a gdzie są mandaty grzywny? Sprawa w końcu trafi do.komendy wojewódzkiej w Olsztynie.skoro Elbląg jest bezradnyData dodania komentarza: 4.12.2025, 14:20Źródło komentarza: Tu nie wjedziesz. Lista zamkniętych ulic w ElbląguAutor komentarza: SeniorkaTreść komentarza: Żeby opłacić miejsce na cmentarzu trzeba jechać z gotówką bo nie można on line na konto "Dębicy"Data dodania komentarza: 3.12.2025, 21:23Źródło komentarza: Nowa metoda dokonywania opłat w urzędzieAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Grają na czasie odwlekająData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:21Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: Osoby o zaburzeniu narcystycznym zawsze włączają osoby trzeba to się nazywa triangulacja . Ludzie bez empatii nie mają sprawnego przedniego płata czołowego , ponieważ sami w Dzieciństwie doznawali przemocyData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:19Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci OliwieraAutor komentarza: DagmaraTreść komentarza: No dziwne zatrudniać niepoczytalnego do pracy Zakłamane kur** y oby zdechła ta sukaData dodania komentarza: 3.12.2025, 01:17Źródło komentarza: Pilny komunikat prokuratury w sprawie śmierci Oliwiera
Reklama