Już 19 i 20 marca odbędą się warsztaty „Tworzymy z Kulturą – sztuka, natura i design w Twoim domu”, w dniach 20–23 marca 2025 roku odbędzie się 27. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „...czy to jest kochanie?”, 3 kwietnia rozpocznie się kurs dla młodych twórców „Tworzymy Komiksy”. Przed fanami muzyki poważnej jubileuszowy koncert „André Rieu. Niech ten sen ciągle trwa” w Kinie Światowid, a dla wszystkich miłośników florystyki i zajęć DIY warsztaty „Cuda Wianki – Wiosna vol. 2”.
Na wydarzenia zaprasza Państwa Ewelina Brzozowa z Działu Promocji i Kontaktów z Mediami w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu.
Szczegóły wydarzeń dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl
„Tworzymy z Kulturą – sztuka, natura i design w Twoim domu”
XXVII Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...czy to jest kochanie?”
Kurs dla młodych twórców „Tworzymy Komiksy”






![Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA] Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-kierowca-zginal-na-miejscu-zdjecia-1774798700.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze