Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama https://www.cmentarz.elblag.pl/

Praca w Elblągu. Kogo szukają? Najnowsze oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu opublikował 6 marca najnowsze oferty i nabory pracy.
Praca w Elblągu. Kogo szukają? Najnowsze oferty

Źródło: pixabay

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl

Oferty pracy w branży: 

  • METALOWEJ, MECHANICZNEJ I TECHNICZNEJ: elektromonter, elektryk-pomocnik elektromontera, elektromechanik, mechanik samochodowy-wulkanizator, mechanik                         z uprawnieniami tokarza, monter odbojnic przemysłowych, operator frezarki, spawacz;

  • BUDOWLANEJ: dekarz/pracownik ogólnobudowlany, kierownik robót budowlanych, montażysta instalacji wodno-kanalizacyjnych/pomocnik, pracownik budowlany, pracownik robót wykończeniowych;

  • STOLARSKIEJ: magazynier z UDT (branża meblarska), montażysta mebli, stolarz;

  • SPECJALIŚCI: asystent sędziego, aparatowy w procesie syntezy, główny księgowy, inspektor weterynaryjny w zespole ds. zdrowia i ochrony zwierząt, inspektor weterynaryjny w zespole ds. pasz i utylizacji, księgowy/wa-samodzielne stanowisko, młodszy specjalista Służby Celno Skarbowej, starszy inspektor ds. BHP;   

  • PEDAGOGICZNEJ: nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej;

  • USŁUGOWEJ: barman-kelner, kucharz, opiekunka PCK, pracownik stacji paliw;

  • INNE: pracownik do wycinki zadrzewienia, pracownik produkcji, szwaczka, tapicer, technik reklamy;

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie): kasjer-sprzedawca, pracownik gospodarczy - sprzątanie pomieszczeń biurowych, pracownik ochrony placu, pracownik ochrony fizycznej;

Oferty stażu dla osób bezrobotnych realizowane ze środków EFS+ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (III)" #FunduszeEuropejskie,  #FunduszeEU: 

księgowy/wa, pracownik biurowy, pracownik administracyjno-biurowy, pracownik administracyjny, pracownik obsługi biurowej, stażysta-technik prac biurowych, referent ds. administracyjnych, referent ds. technicznych, magazynier, asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami-kierowca kat. B, pracownik obsługi hali, robotnik gospodarczy;

Oferty stażu dla osób bezrobotnych realizowane ze środków FP: 

pracownik administracyjno- biurowy, pracownik biurowy;

Ponadto informujemy, że otwarte oferty pracy dostępne są również na stronie internetowej urzędu: elblag.praca.gov.ploraz na stronie internetowej Publicznych Służb Zatrudnienia: psz.praca.gov.plOsoby zainteresowane pracą za granicą zapraszamy do korzystania ze stron internetowych Publicznych Służb Zatrudnienia EURES: eures.praca.gov.pl eures.europa.euoraz z facebooka: https://www.facebook.com/your.EURESPolska. Szczegóły na naszej stronie internetowej lub w siedzibie PUP Elbląg.

POWIATOWY URZĄD PRACY W ELBLĄGU ZAPRASZA DO SKŁADANIA:

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE PRAC INTERWENCYJNYCH

 

Projekt ze środków EFS+ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (III)". #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.

 

Przyjmowanie wniosków o organizację prac interwencyjnych odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376791 w pok. 8, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU

Projekt ze środków EFS+ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (III)". #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.

 

Przyjmowanie wniosków o organizację staży odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376716, 552376758, 552376759 w pok. 104, I piętro urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

 

WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU W RAMACH ŚRODKÓW ALGORYTMU FUNDUSZU PRACY

Przyjmowanie wniosków o organizację staży odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376716, 552376758, 552376759 w pok. 104, I piętro urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.

WNIOSKÓW O SFINANSOWANIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH W RAMACH ŚRODKÓW ALGORYTMU FUNDUSZU PRACY

Przyjmowanie wniosków o sfinansowanie studiów podyplomowych dla osób bezrobotnych z miasta Elbląga odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376732, w pok. 13, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl

WNIOSKÓW O SFINANSOWANIE SZKOLENIA 

Projekt ze środków EFS+ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (III)". #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.

Przyjmowanie wniosków o sfinansowanie szkolenia indywidualnego odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376732, w pok. 13, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl

WNIOSKÓW O BON NA ZASIEDLENIE

Projekt ze środków EFS+ w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w mieście Elblągu i powiecie elbląskim (III)". #FunduszeEuropejskie, #FunduszeEU.

Przyjmowanie wniosków o bon na zasiedlenie odbywać się będzie w trybie ciągłym, do wyczerpania środków finansowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 552376791 w pok. 8, parter urzędu lub na stronie internetowej elblag.praca.gov.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HMChTreść komentarza: Dobromir, puknij się w czoło. Ile osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty, by dostosować prędkość? Jak masz problem to zwolnij do 30km/h. Co tu ma do rzeczy uskok (5 cm), kot, plama oleju czy łoś? Samochód nie łapie pobocza - to kierowca...Data dodania komentarza: 13.12.2025, 20:43Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: DobromirTreść komentarza: Ile jeszcze osób musi zginąć na drodze Rychliki - Rejsyty aby władze gminny rychliki zajęli się remontem pobocza gdzie spad ma 4-5cm i gdy samochód złapie pobocza nie ma szans na uratowanieData dodania komentarza: 13.12.2025, 17:23Źródło komentarza: Tragiczny finał nocnej jazdy. Dwie osoby nie żyjąAutor komentarza: IoTreść komentarza: Słabo wystrojone miasto za to najbardziej zadłużone w województwie warmińsko mazurskim. BrawoData dodania komentarza: 13.12.2025, 11:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblazankaTreść komentarza: Proszę zwrócić uwagę na choinkii zawieszone wysoko na lampach przy ul. Ogólnej. Czy nikt nie widzi, że zostały zawieszone odwrotnie, tj. czubkiem w dół? Teraz gdy są podświetlane, dziwnie wyglądają, delikatnie mówiąc. Czy tego nikt z decydentów nie widzi? Czy to za duży problem w ich poprawieniu. Prezydenta proszę przyjrzeć się odrobinę gdyż miasto i bez tego jest krytykowane zwłaszcza pr#ez przyjezdnych, bardziej się przyglądających.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:24Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: ElblążankaTreść komentarza: A na ul. Ogólnej, na lampach, od lat wiszą odwrócone choinki. Dziwnie to wygląda, zwłaszcza teraz, gdy włączane są światełka. Czy to nikomu nie pr,eszkadza? Czy tak miało być? Słyszę wiele głosów krytyki, przykre, że nikt z tym nic nie robi.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:15Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]Autor komentarza: BasiaTreść komentarza: Elblag jest bardzo ładnie przystrojony 🤩Data dodania komentarza: 13.12.2025, 09:13Źródło komentarza: Czy Elbląg jest ładnie przystrojony na święta? [SONDA-WIDEO]
Reklama