Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Siatkarski finał po elbląsku (galeria i wideo)

Nasze miasto było po raz pierwszy gospodarzem meczu finałowego, o tak poważne trofeum w zawodowym sporcie (były jeszcze mistrzostwa świata i Europy w siatkówce na siedząco), jak Tauron Puchar Polski w siatkówce kobiet. Trybuny wypełniły się praktycznie do ostatniego miejsca, co świadczy o tym, że wielu kibiców szykowało się przede wszystkim na ten mecz turnieju. Trofeum zgarnęły faworytki z Rzeszowa. Impreza była przyjemną nowością, dla elbląskiego kibica.
Siatkarski finał po elbląsku (galeria i wideo)

Autor: Michał Libuda

Tak było pierwszego dnia imprezy:

Reklama

Atrakcje meczowe, oprawa świetlna, gastronomia, siatkarski styl kibicowania, przyjemna atmosfera i dobry poziom sportowy. Tak wygląda przepis na udany halowy event. Robotę na trybunach wykonywali głównie kibice ŁKS-u, którzy znów wypełnili jedną z nich.

Siatkówka kojarzy się w Polsce ze spokojem, emocjami i wygodą oglądania widowiska. Dla każdego, w każdym wieku. Stąd nie ma co się dziwić, że ta dyscyplina zyskała taką popularność w naszym kraju. Szkoda tylko, że u nas nie ma jej na jakimkolwiek poziomie seniorskim.

Hala MOSiR przywdziała różowy garnitur na to odświętne wydarzenie i zapamięta je na długo. Można tylko życzyć, aby tego rodzaju zmagania, ponownie zajrzały do Elbląga. Wraz z nimi miasto odwiedzą znów nie tylko kibice, ale i ludzie, którzy odpowiadają za rozwój polskiego sportu i decydują, gdzie takie imprezy się odbywają. Elbląg przypomniał im, że ma chęci by je organizować oraz ciekawych mieszkańców, którzy chętnie je tutaj obejrzą.

KS DevelopRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3:0

Elblążanka Ola Szczygłowska, wychowanka Truso Elbląg, grająca w barwach Rzeszowa, zdobyła Tauron Puchar Polski w swoim rodzinnym mieście. Wybrana została MVP finału.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama