To nie tylko teledysk – to zapis niezapomnianych chwil, pełnych radości, emocji i prawdziwej przyjaźni. Członkowie zespołu Diamenty uchwycili magię wspólnej pasji, a efekty ich pracy można podziwiać już teraz!
Dyrektor MDK, Edyta Lichacz, zachęca do obejrzenia klipu i podzielenia się wrażeniami:
„Zapraszamy w niezwykłą podróż pełną słońca, radości i magii, prosto na złociste plaże Miami, nad brzeg oceanu! Nasza najstarsza grupa Diamentów uchwyciła niezapomniane chwile, pełne śmiechu, emocji i prawdziwej przyjaźni, które zostaną z nimi na zawsze! Sprawdźcie efekty ich pracy i podzielcie się wrażeniami!”
ZOBACZ TELEDYSK:
utwór: ,,Nadzieja" TABB & Sound'N'Grace
muzyka: Bartosz 'Tabb' Zielony
słowa: Patrycja Kosiarkiewicz
wystąpili:
Ania Boruszka
Julia Burzyńska
Kinga Jankiewicz
Natalia Leonowicz
Nina Leonowicz
Maciej Markowski
Hubert Sartanowicz
przygotowanie wokalne: Dominika Pałucka
miks i mastering: Tomasz Steńczyk
scenariusz, reżyseria i realizacja: Ania Boruszka i Natalia Leonowicz
montaż wideo: Natalia Leonowicz
sceneria: Miami Beach, Floryda, USA
Teledysk został amatorsko nagrany na wyjeździe grupy najstarszej!
partnerzy:
Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży w Elblągu,
Miasto Elbląg,
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
Młodzieżowy Dom Kultury Elbląg











![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze