Jak zostać wirtualnym opiekunem? Wystarczy znaleźć na stronie swojego wirtualnego przyjaciela i wysłać do schroniska wiadomość na adres e-mail: [email protected] w tytule wpisując hasło: „wirtualna adopcja”.
Koszt wirtualnej adopcji zwierzaka, niezależnie od jego rasy i rozmiarów to 30 zł miesięcznie. Pieniądze z wpłat przeznaczone są na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów i kotów, takie jak: nowe boksy, budy, leki, obroże i smycze czy miski.
Szczegóły można znaleźć na stronie: https://schroniskoelblag.pl/adopcja-wirtualna/
ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO:









![Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM] Jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. Co się będzie działo? [PROGRAM]](https://static2.expresselblag.pl/data/articles/sm-4x3-jarmark-bozonarodzeniowy-w-elblagu-co-sie-bedzie-dzialo-program-1763919684.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze